انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک

حوادث رکنا: 5 نفر اعضای باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک دستگیر شده و در این عملیات 10 کیلو و 550 گرم شیشه و هروئین کشف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ نورالدین ناظمی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اراک در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، با رصد اطلاعاتی، از فعالیت یک باند توزیع کننده عمده مواد مخدر در امر خرید و فروش مواد مخدر صنعتی در شهرستان مطلع شده و اقدامات عملیاتی خود را جهت دستگیری اعضای این باند آغاز کردند.
وی خاطرنشان کرد: پس از تحقیقات تکمیلی و شناسایی دقیق مخفیگاه متهمان و هماهنگی با دستگاه قضایی، طی یک عملیات هدفمند از سوی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ۵ توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان ۱۰ کیلو و ۵۵۰ گرم شیشه و هروئین و سه دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر کشف شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از پلیس، این مقام انتظامی در پایان با قدردانی از تعامل مناسب شهروندان در اجرای مأموریت های مختلف پلیسی، افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

همچنین ببینید

خدمات شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مراسم راهپیمایی حمایت از کودکان غزه

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، با اختصاص ناوگان ویژه به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی و تجمع جهانی حمایت از کودکان غزه، خدمات رسانی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *