برپایی نمایشگاه عکس «قاب صحنه» در قم

ایسنا/قم مجموعه عکس‌های محمد رفیعی موحد از آثار بیست‌وچهارمین جشنواره استانی تئاتر قم با عنوان «قاب صحنه» در تالار فرهنگ و هنر به نمایش درآمد.

دومین نمایشگاه عکس «قاب صحنه» در حاشیه بیست‌وچهارمین جشنواره استانی تئاتر قم با حضور مسئولان و هنرمندان در تالار فرهنگ و هنر برپا شد.
مجموعه «قاب صحنه» منتخبی از تصاویر نمایش‌های اجرا شده در بیست‌وچهارمین جشنواره استانی تئاتر قم از قاب دوربین محمد رفیعی موحد از هنرمندان عکاس خبری استان قم است.
در این نمایشگاه، ۲۰ اثر از مجموعه تصاویر ۹ نمایش صحنه‌ای و هشت نمایش خیابانی اجرا شده در جشنواره استانی تئاتر قم به نمایش درآمد و مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفت.
در مراسم افتتاح این نمایشگاه، محمد کاظم رضوانی معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، سعید ایلانلو رئیس گروه سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، مرتضی عقیقی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی قم، اعضای هیئت داوران جشنواره استانی تئاتر قم، پیشکسوتان و هنرمندان و هنرجویان تئاتر حضور داشتند.
خاطرنشان می‌شود بیست‌وچهارمین نمایشگاه استانی تئاتر قم در روزهای ۲۴ تا ۲۷ آبان‌ماه به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، سازمان فرهنگی شهرداری و انجمن هنرهای نمایشی قم به دبیری صدیقه مشایخی برگزار شد.

همچنین ببینید

تولید لایه های کربن شبه الماسی در محیط پلاسما، دستاورد محققان ایرانی

متخصصان یک شرکت فناوری ایرانی موفق شدند، سامانه پوشش دهی لایه‌های کربن شبه الماسی در محیط پلاسما را طراحی و تولید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *