سخنگوی دولت گفت: رژیم صهیونیستی بعد از ۸۰ سال که کوشیدند جهانیان این غصب و جنایات را فراموش کنند، امروز با طوفان الاقصی غبارها کنار رفت و همگان فهمیدند که حق با کیست.

بهادری‌جهرمی: تلاش ۸۰ ساله غرب برای فراموشی جنایات رژیم صهیونیستی به باد رفته است

سخنگوی دولت گفت: رژیم صهیونیستی بعد از ۸۰ سال که کوشیدند جهانیان این غصب و جنایات را فراموش کنند، امروز با طوفان الاقصی غبارها کنار رفت و همگان فهمیدند که حق با کیست.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز در همایش دانش‌آموزی «من دادخواه توام» که به‌مناسبت روز جهانی کودکان و در حمایت از کودکان غزه، در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد، طی سخنانی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) بیان کرد: رژیم صهیونیستی با کمک آمریکا و انگلیس در 80 سال اخیر تلاش کرد که جهانیان فراموش کنند که آن‌ها سرزمین فلسطین را غصب کرده‌اند.
بهادری جهرمی: آمریکا، انگلستان و سایر شرکای رژیم صهیونیستی شریک جرم هستند
وی افزود: این جنگ 80 سال ادامه دارد و عملیات طوفان الاقصی این خاطره 80 ساله را در ذهن جهانیان زنده کرد که رژیم صهیونیستی غاصب و قاتل است؛ علیرغم اینکه این رژیم در این سال‌ها کوشید تا مردم دنیا این جنایات و کشتارها را فراموش کنند.
سخنگوی دولت عنوان کرد: رژیم صهیونیستی بعد از 80 سال که کوشیدند جهانیان این غصب و جنایات را فراموش کنند، امروز با طوفان الاقصی غبارها کنار رفت و همگان فهمیدند که حق با کیست. امروز مردم جهان در هر کشوری بر خلاف تمام هزینه‌های برخی دولت‌ها که حامی صهیونیست‌ها هستند، به خیابان‌ها آمده و می‌گویند که به مردم فلسطین ظلم شده است.
بهادری‌جهرمی گفت: اگر امروز موشک آمریکایی و انگلیسی بر سر مردم فلسطینی، خانه، مدرسه و بیمارستان فلسطینیان می‌افتد، این موشک را همان کسی ساخته که سالیان سال است می‌خواهد اذهان را از درک حقیقت منحرف کند. عده‌ای نمی‌خواهند انسان و انسانیت زنده بماند؛ آن‌ها مخالف انسان هستند و اگر بتوانند انسانیت را از بین می‌برند.
وی افزود: حضور نخست‌وزیر انگلیس و رئیس‌جمهور آمریکا در مناطق اشغالی و اهدای موشک به رژیم صهیونیستی برای کشتار مردم غزه، تشویق این رژیم برای جنایت است، همین‌ها در رسانه‌های‌شان هم می‌کوشند تا فطرت پاک و حق‌طلبی خاموش شود.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

رئیس حوزه علمیه در دیدار با انسیه خزعلی: در عرصه زن و خانواده می‌شود تفاهم‌نامه‌ای را منعقد کرد

مدیر حوزه‌های علمیه از اجرای طرح تحول حوزه و انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه‌های مختلف به‌منظور افزایش اثرگذاری حوزه‌های علمیه در کشور خبرداد و گفت: در عرصه زن و خانواده می‌توان طی یک برنامه مشترک در محورهای مختلف تفاهم‌نامه‌ای را با معاونت زن و خانواده ریاست جمهوری منعقد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *