تراکتور و تکذیب جذب یورگن لوکادیا

هوشنگ نصیرزاده هرگونه خبر پیرامون جذب احتمالی یورگن لوکادیا را تکذیب کرد.

به گزارش “ورزش سه”، نام یورگن لوکادیا دوباره به فوتبال ایران مرتبط شده و به خصوص بعد از حکم 324 هزار دلاری فیفا علیه مهاجم هلندی، شایعاتی پیرامون تمایل تراکتور به جذب او و پرداخت غرامت این بازیکن در فضای مجازی منتشر شده است.
با این حال هوشنگ نصیرزاده در مصاحبه خود با روزنامه فرهیختگان صراحتا خبر جذب یورگن لوکادیا را تکذیب کرده است: این شایعات از واقعیت به‌دور است و به‌هیچ‌عنوان صحت ندارد. در‌واقع این شایعات را خودشان در فضای مجازی می‌سازند و چقدر هم تبحر دارند در ساخت شایعات اینچنینی برای اینکه توجهات را جلب کنند.
مورد یورگن لوکادیا شباهت جالبی به آنتونی استوکس دارد که بعد از ترک تراکتور مورد توجه پرسپولیس قرار گرفت و به این تیم پیوست. البته آن انتقال فرجام چندان خوبی برای پرسپولیس نداشت و حالا شاید لوکادیا هم چنین سرنوشتی را برای تراکتور رقم بزند.
نکته جالب اینکه یورگن لوکادیا بعد از فسخ یک طرفه قرارداد با پرسپولیس، از تیم چینی هم به صورت ناگهانی و به دلیل مشکلات مالی جدا شد تا این موضوع به نوعی تبدیل به رویه برای او باشد.
لوکادیا اکنون باید رقم 324 هزار دلاری را به عنوان غرامت به پرسپولیس بپردازد که این عدد احتمالا صرف پرونده بوژیدار رادوشویچ خواهد شد.

همچنین ببینید

تیم ملی گلبال ایران قهرمان آسیا شد و سهمیه پارالمپیک گرفت

تیم ملی گلبال ایران به مقام نخست ر قابت‌های قهرمانی آسیا دست یافت و جواز حضور در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس را کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *