در حین دو مبارزه از رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمان کشوری جوانان که در شیراز به انجام رسید، کشتی با پرتاب بطری سمت تشک با وقفه مواجه شد.

توقف ۲ مبارزه از مسابقات کشتی فرنگی کشوری جوانان با مورد انضباطی/ پرتاب بطری بدعت نشود!

در حین دو مبارزه از رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمان کشوری جوانان که در شیراز به انجام رسید، کشتی با پرتاب بطری سمت تشک با وقفه مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات کشتی فرنگی قهرمان کشوری جوانان طی دو روز پنجشنبه و جمعه گذشته در سالن دستغیب شیراز به انجام رسید که تیم میزبان قهرمانی را از آن خود کرد.
جدای از کیفیت و کمیت مسابقات و میزبانی خوب شیرازی‌ها از این رقابت‌ها، چند مورد حاشیه‌ای باعث ایجاد وقفه در کشتی‌ها شد. در دو مورد پرتاب بطری به تشک، کشتی‌ها را قطع کرد. برخی برای ایجاد وقفه و نفس‌گیری یکی از طرفین مبارزه اقدام به چنین کاری کردند که طبعا این اتفاق روی نتیجه کشتی تاثیرگذار است.
رنگرز: دوست داشتم گرایی با مدال المپیک از کشتی خداحافظی کند
هیئت کشتی استان می‌گوید موفق به شناسایی افرادی که بطری به تشک پرت کرده‌اند نشده اما باتوجه به برخورد قاطعانه‌ای که اتحادیه جهانی کشتی با اینگونه بی‌انضباطی‌ها دارد، به نظر می‌رسد هم فدراسیون کشتی و هم هیئت‌های استانی باید نسبت به شناسایی متخلفان و برخورد با آنها جدیت لازم را داشته باشد تا چنین اقدامی به یک بدعت در کشتی تبدیل نشود.
علاوه بر این، در حین مبارزه رده‌بندی وزن 77 کیلوگرم درحالیکه مربیان استان لرستان ظاهرا به داوری معترض بودند، یک نفر از بین تماشاگران به تشک آمد تا تنش گسترده‌تر شود. البته اینطور که عنوان شده مربیان و کشتی‌گیر لرستان نقشی در درگیری و ایجاد حاشیه نداشته‌اند.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

سوئد حریف ایران در فینال شد

تیم ملی فوتبال ناشنوایان سوئد با شکست ژاپن در مسابقات قهرمانی جهان فوتسال ۲۰۲۳ در برزیل به عنوان حریف ایران در دیدار فینال مشخص شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *