تکذیب جنجال بزرگ در تیم ملی آلمان: دعوا نداریم!

مارک آندره تراشتگن، ستاره آلمانی، می‌گوید رابطه او و مانوئل نویر بسیار خوب است و مشکلی بین آنها وجود ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، تراشتگن در طول مدت مصدومیت نویر در یک سال اخیر به دروازه‌بان اول تیم ملی آلمان تبدیل شد و حالا امیدوار است که بتواند این جایگاه را حفظ کند. نویر در چند هفته اخیر به ترکیب بایرن مونیخ برگشته است اما یولیان ناگلزمان تصمیم گرفت که از او برای وقفه دیدارهای ملی ماه نوامبر دعوت نکند و حالا مصدومیت تراشتگن باعث شده که این تیم با مشکل جدی در دروازه روبرو شود. هرچند منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا معتقد هستند که مصدومیت این بازیکن جدی نیست اما آزمایشات اصلی امروز در کمپ تمرینی این تیم روی او انجام خواهد شد تا مدت زمان دوری احتمالی‌اش از میادین و شدت مصدومیتش مشخص شود.
در چند هفته اخیر شایعات مربوط به مشکلات این دو بازیکن با یکدیگر که در چند سال اخیر بارها و بارها مطرح شده بود بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاد اما ستاره بارسلونا تمامی این شایعات را تکذیب کرده است. تراشتگن در این باره گفت:« من و نویر بیشتر از 10 سال است که در تیم ملی آلمان در کنار هم هستیم و رابطه ما با احترام متقابل همراه بوده است. ارتباط و حمایتی که از هم داشتیم همیشه خوب بوده است. هرگز مشکلی بین ما وجود نداشته و همیشه رقابت بسیار خوبی داشتیم.»

همچنین ببینید

تنها مانع بازگشت اسماعیلی‌فر به پرسپولیس

دانیال اسماعیلی‌فر که با تراکتور قرارداد بسته و به این تیم پیوسته، امیدوار است بتوانند توافق خود را فسخ کند و به پرسپولیس برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *