جمع آوری 66 معتاد متجاهروکشف ۱۰۳کیلو مواد افیونی در ملارد

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری 66 معتاد در یک ماه گذشته خبر داد. وگفت دراین طرح ۱۰۳کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

به گزارش رکنا، سرهنگ منصور خدایی گفت: این طرح در قالب برنامه هماهنگ شده و در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با موضوع جمع آوری معتادان متجاهر و خطرناک به منظور زیباسازی چهره شهر و کاهش سایر جرائم در شهرستان ملارد در دستور کار کلانتری ها و پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان ملارد قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان ملارد ادامه داد: در جریان اجرای این طرح، 66 نفر از معتادان متجاهر و خطرناک جمع آوری و پس از انجام غربالگری و انگشت نگاری به کمپ های ترک اعتیاد معرفی شدند.
سرهنگ خدایی در پایان با اعلام این مطلب که شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس حاصل نمایند،گفت: سامانه 197 پلیس نیز آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد فرماندهی انتظامی از سوی شهروندان می باشد.

همچنین ببینید

سه زائر ایرانی در مکه جان باختند

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان مؤثر بوده است، افزود: امسال نسبت به سال‌های گذشته تعداد فوتی‌ها کاهش داشته و تا امروز دو زائر در مکه مکرمه و یک نفر هم در مدینه جان به جان آفرین تسلیم کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *