حمله عجیب به بکام برای عکس گرفتن با بیل گیتس!

متیو لی تیسیه، ستاره سابق ساوتهمپتون، به دلیل عکس گرفتن با بیل گیتس، میلیاردر مایکروسافت، به دیوید بکام حمله عجیبی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، لی تیسیه که یکی از بازیکنان مطرح لیگ برتر انگلیس در دهه 90 بود و به دلیل شک اش به واکسن های کرونا بار دیگر بر سر زبان ها افتاد. گیتس به طور گسترده به دلیل فعالیت های بشردوستانه اش مشهور شده است و لی تیسیه او را به خاطر تشویق گسترده به زدن واکسن کرونا به “کلاه برداری” متهم کرده است. او حتی پا را از این هم فرا تر گذاشت و گیتس را به ارتباط داشتن با مرگ رئیس جمهور تانزانیا مرتبط دانست. جان ماگافولی، رئیس‌جمهور تانزانیا، در مارس 2021 بر اثر عوارض قلبی گزارش شده تنها چند روز پس از آن که نخست وزیر کشور اعلام کرد او “سالم است و سخت کار می کند” درگذشت. بعد از این اتفاق لی تیسیه تصویری از مقاله‌ای توسط گاردین منتشر کرد که در آن از موضع ضد واکسن ماگافولی کمی قبل از مرگش انتقاد کرده بود و اشاره کرد که این مقاله توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس حمایت می‌شد.
بکام از دیدار سال گذشته خود عکسی را در کنار گیتس در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و ملاقات با گیتس را “افتخار واقعی” اعلام کرد، اما لی تیسیه به طرز عجیبی گفت: “چرا با آن مرد دیده می‌شوی؟” آیا می دانید او چه جنایاتی مرتکب شده است؟ جدی، چرا؟ تو فوتبالیست خوبی بودی دیوید، تو عالی نبودی. تو در سطح جهانی نبودی اما خیلی خوب بودی!”
او به دلیل انتشار عقاید ضد واکسن از مقام کارشناسی در اسکای اسپورت هم عزل شد. او همچنین اعلام کرده بود که کرونا “توطئه قرن”، تست پی‌سی‌آر “یک تقلب” و قرنطینه عمومی “یک بی عدالتی” است.

همچنین ببینید

۴ پیشنهاد رسمی برای مهدی قایدی

چهار تیم اماراتی خواهان به خدمت گرفتن مهدی قایدی هستند و در همین راستا مذاکراتی با باشگاه شباب الاهلی داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *