روزبه نعمت‌الهی: مردم به من انرژی برگزاری کنسرت را دادند

روزبه نعمت‌الهی پس از انتشار دو تک آهنگ، از برگزاری جدیدترین کنسرت خود در تاریخ ۹ آذر در برج میلاد خبر داد.

به گزارش ایسنا، روزبه نعمت‌الهی (خواننده موسیقی پاپ) پس از چند سال، دو تک آهنگ «اگه به من بود» و «نفس جان» را در هفته‌های گذشته منتشر کرد و از برگزاری کنسرت جدیدش در تاریخ ۹ آذر در تهران خبر داد.
این خواننده درباره این روزهای موسیقی در ایران معتقد است: «موسیقی در ایران موج است و این روزها هم دورانی دارد. این اقتضای هر جامعه‌ای است که بر اساس سلیقه شنیداری مخاطبش پیش می‌رود و هر چقدر تقاضا باشد، همان قدر هم عرضه صورت می‌پذیرد اما به هر حال موسیقی در ایران حال و روز خوبی را در این روزها ندارد.»
خواننده آلبوم «داروگ» گفت: «چند سالی اوضاع کاری در ایران، آن هم فعالیت هنری مناسب نبود و کرونا و اتفاقات مختلف، شرایط کار را سخت کرده بود. مردم در هفته‌های گذشته و بعد از انتشار دو تک آهنگ انرژی خوبی به من دادند و همین باعث شد تصمیم بگیرم کنسرت تهران را برگزار کنم. انرژی بالایی دارم و استقبال از بلیت‌فروشی این کنسرت هم من را متقاعد کرد که باید با بهترین شرایط روی استیج بیایم.»
روزبه نعمت‌الهی درباره جزئیات این کنسرت و برنامه‌ریزی‌هایش نیز توضیح داد: «با گلچینی از آثار این سال‌ها به دیدار مردم عزیز خواهم رفت و در تلاشم شبی ویژه را برای مخاطبانم بسازم. کنسرت برای من همیشه نوعی تقسیم انرژی با مخاطبانم است و سعی دارم، اجرایی متفاوت را روی صحنه ببرم.»
این خواننده خاطر نشان کرد: «آذرماه امسال و پس از کنسرت تهران، اجرایی ویژه در قونیه و در سالگرد درگذشت حضرت مولانا در مزار ایشان خواهم داشت. پس از چند سال بار دیگر از من دعوت شده که در این رویداد و فستیوال به اجرای برنامه بپردازم که قطعا اجرایی مهم برای من است.»
این خواننده درباره جدیدترین فعالیت‌های حرفه‌ای خود نیز گفت: «تیتراژ یک سریال را در همکاری با بهروز صفاریان خوانده‌ام که بسیار دوستش دارم. این سریال به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.»
کنسرت روزبه نعمت‌الهی در تاریخ ۹ آذر در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت‌فروشی این اجرا آغاز شده است.

همچنین ببینید

تولید لایه های کربن شبه الماسی در محیط پلاسما، دستاورد محققان ایرانی

متخصصان یک شرکت فناوری ایرانی موفق شدند، سامانه پوشش دهی لایه‌های کربن شبه الماسی در محیط پلاسما را طراحی و تولید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *