روزبه نعمت‌الهی: مردم به من انرژی برگزاری کنسرت را دادند

روزبه نعمت‌الهی پس از انتشار دو تک آهنگ، از برگزاری جدیدترین کنسرت خود در تاریخ ۹ آذر در برج میلاد خبر داد.

به گزارش ایسنا، روزبه نعمت‌الهی (خواننده موسیقی پاپ) پس از چند سال، دو تک آهنگ «اگه به من بود» و «نفس جان» را در هفته‌های گذشته منتشر کرد و از برگزاری کنسرت جدیدش در تاریخ ۹ آذر در تهران خبر داد.
این خواننده درباره این روزهای موسیقی در ایران معتقد است: «موسیقی در ایران موج است و این روزها هم دورانی دارد. این اقتضای هر جامعه‌ای است که بر اساس سلیقه شنیداری مخاطبش پیش می‌رود و هر چقدر تقاضا باشد، همان قدر هم عرضه صورت می‌پذیرد اما به هر حال موسیقی در ایران حال و روز خوبی را در این روزها ندارد.»
خواننده آلبوم «داروگ» گفت: «چند سالی اوضاع کاری در ایران، آن هم فعالیت هنری مناسب نبود و کرونا و اتفاقات مختلف، شرایط کار را سخت کرده بود. مردم در هفته‌های گذشته و بعد از انتشار دو تک آهنگ انرژی خوبی به من دادند و همین باعث شد تصمیم بگیرم کنسرت تهران را برگزار کنم. انرژی بالایی دارم و استقبال از بلیت‌فروشی این کنسرت هم من را متقاعد کرد که باید با بهترین شرایط روی استیج بیایم.»
روزبه نعمت‌الهی درباره جزئیات این کنسرت و برنامه‌ریزی‌هایش نیز توضیح داد: «با گلچینی از آثار این سال‌ها به دیدار مردم عزیز خواهم رفت و در تلاشم شبی ویژه را برای مخاطبانم بسازم. کنسرت برای من همیشه نوعی تقسیم انرژی با مخاطبانم است و سعی دارم، اجرایی متفاوت را روی صحنه ببرم.»
این خواننده خاطر نشان کرد: «آذرماه امسال و پس از کنسرت تهران، اجرایی ویژه در قونیه و در سالگرد درگذشت حضرت مولانا در مزار ایشان خواهم داشت. پس از چند سال بار دیگر از من دعوت شده که در این رویداد و فستیوال به اجرای برنامه بپردازم که قطعا اجرایی مهم برای من است.»
این خواننده درباره جدیدترین فعالیت‌های حرفه‌ای خود نیز گفت: «تیتراژ یک سریال را در همکاری با بهروز صفاریان خوانده‌ام که بسیار دوستش دارم. این سریال به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.»
کنسرت روزبه نعمت‌الهی در تاریخ ۹ آذر در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت‌فروشی این اجرا آغاز شده است.

همچنین ببینید

تنها ایران و این کشور در جهان جمعه‌‌ها تعطیل هستند

ایران و افغانستان فعلی، تنها کشورهای جهان هستند که جمعه تنها تعطیلی هفتگی آنها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *