سند شارجه علیه کلباء: سر بازیکنمان را شکستید!

بازیکن اتحاد کلباء بسیار خوش شانس بود که در همان دقایق ابتدایی بازی از زمین مسابقه اخراج نشد.

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته تیم فوتبال اتحاد کلباء در دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام بانک اسلامی ابوظبی، به مصاف الشارجه رفت و موفق شد با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسد تا در مجموع با حساب پنج بر سه از سد حریف خود گذشته و راهی مرحله نیمه نهایی شود.
در دقیقه 18 این مسابقه، داور می توانست یکی از بازیکنان کلباء را با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج کند ولی او خوش شانس بود که با وجود خطای بسیار خشن به روی بازیکن الشارجه، تنها با یک کارت زرد جریمه شد.
در این صحنه، خالد الدرمکی، بازیکن اتحاد کلباء که برای تصاحب توپ به هوا بلند شده بود، با نوک استوک هایش ضربه ای را به سر محمد عبدالباسط، بازیکن الشارجه وارد کرد که با اخطاری از سوی داور مسابقه مواجه شد.
اما از اتاق VAR به داور بازی اطلاع داده شد که برای بازبینی صحنه و احتمال تغییر رنگ کارت از زرد به قرمز، به کنار زمین بیاید ولی قاضی میدان تصمیم خود را تغییر نداد تا خالد الدرمکی بتواند به بازی ادامه دهد و تیم مجیدی در همان دقیقه هجده مسابقه، 10 نفره نشود.
اما حالا رسانه های اماراتی تصویری از محمد عبدالباسط را منتشر کرده اند که نشان می دهد ضربه شدید خالد الدرمکی باعث آسیب جدی به سر بازیکن الشارجه شده است و به نوعی باید گفت که کلباء خوش شانس بود در یان صحنه، تصمیم داور بازی عوض نشد.

همچنین ببینید

تنها مانع بازگشت اسماعیلی‌فر به پرسپولیس

دانیال اسماعیلی‌فر که با تراکتور قرارداد بسته و به این تیم پیوسته، امیدوار است بتوانند توافق خود را فسخ کند و به پرسپولیس برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *