مزایای افزایش سهم انرژی هسته‌ای در سبد انرژی کشور/ نیروگاه اتمی در هیچ فصلی از سال، افتِ توان ندارد

رئیس سازمان انرژی اتمی در خصوص مزایای افزایش سهم انرژی هسته‌ای در سبد انرژی کشور گفت: نیروگاه اتمی در هیچ فصلی از سال افت توان ندارد و شرایط محیطی روی آن تاثیر ندارد، پیوسته با همان توان تولید می‌کند و شبکه برق کشور را پایدار نگه می‌دارد.

محمد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره تفزایش سهم انرژی اتمی در سبد انرژی کشور گفت: ما در حال حاضر در نیروگاه بوشهر هزار مگاوات برق تولید می‌کنیم و نیروگاه ما هزارمگاواتی است البته نیروگاه‌های دیگری هم داریم.
رئیس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: امروز به سمت تولید ۲۰ هزار مگاوات برق می‌رویم که برنامه ما است و ساختارسازی و ظرفیت‌سازی کرده‌ایم، کارهایش آغاز شده و آنها را دنبال خواهیم کرد.
وی در خصوص مزایای افزایش سهم انرژی هسته‌ای در سبد انرژی کشور بیان کرد: صد درصد تاثیرگذار است، در اینصورت انرژی پاک و پایدار خواهیم داشت. نیروگاه اتمی در هیچ فصلی از سال افت توان ندارد و شرایط محیطی روی آن تاثیر ندارد، پیوسته با همان توان تولید می‌کند و شبکه برق کشور را پایدار نگه می‌دارد.

همچنین ببینید

چراغ سبز ترامپ برای برداشتن تحریم‌ها

نامزد حزب جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا: آره، کاری که ما با تحریم‌ها انجام می‌دهیم این است که همه را از خود دور می‌کنیم، بنابراین من عاشق تحریم‌ها نیستیم»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *