مزایده فوق العاده ۵۸۵ فروش اموال تملیکی برگزار می‌شود

طبق تقویم مزایده سراسری سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده فوق العاده ۵۸۵، اول آذرماه برگزار می‌شود.

خبرگزاری میزان – به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، پیرو دستور معاون اول رئیس جمهور مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کالا‌های متروکه، با توجه به اقدامات جهادی، این سازمان در نظر دارد مزایده سراسری الکترونیکی فوق العاده ۵۸۵ را در آذرماه سال ۱۴۰۲ برگزار کند.
براساس اطلاعات جدول زمان بندی، علاقه مندان می‌توانند با دریافت اطلاعات مزایده از طریق سامانه ستاد تدارکات الکترونیک دولت و یا تارنمای سازمان اموال تملیکی، مورخ اول آذر ماه از کالا‌های عرضه شده بازدید به عمل آورده و پیشنهاد‌های قیمتی خود را در سامانه مذکور ثبت نمایند.

آخرین مهلت بازدید و ارائه پیشنهاد ۵ آذرماه و ۸ آذرماه نیز زمان رمزگشایی و اعلام برندگان مزایده خواهد بود. برندگان نهایی حداکثر تا تاریخ ۱۲ آذرماه باید نسبت به واریز وجه کامل اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۷۶۵۲ و داخلی‌های ۱۸۱، ۲۰۶، ۱۶۴، ۱۹۲ تماس حاصل نمایید.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

ساخت راه‌های دسترسی به سواحل مکران توسعه می‌یابد

معاون ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: اشتغال و اقتصاد پایدار ساحل‌نشینان مکران با ساخت راه‌های دسترسی به ساحل، اقدام اساسی در توسعه اقتصادی این منطقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *