مهدی طارمی در بین پنج انتقال فوتبال اروپا

خبرنگار مطرح ایتالیایی از انجام پنج انتقال بزرگ در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا خبر داد که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هم یکی از بازیکنانی است که احتمالا به اینتر خواهد رفت.

«فابریزیو رومانو» خبرنگار مطرح ایتالیایی با شرکت در یک برنامه تلویزیونی از پنج انتقال فوتبال اروپا در تعطیلات نیم‌فصل رونمایی کرد. رومانو در گفتگو با برنامه تلویزیونی «پروپاگاندا لایو» انتقال مهدی طارمی ملی پوش ایرانی تیم فوتبال پورتو را به «اینتر» تأیید کرد. بخوانید… اعلام فهرست ۲۵ نفره تیم‌ملی برای دیدار برابر ازبکستان
مهدی طارمی در این فصل لیگ فوتبال پرتغال عملکرد چندان قابل قبولی از خود به نمایش نگذاشته و زمزمه‌های خروج او از پورتو از ابتدای فصل جاری مطرح بوده است. اینتر در تابستان گذشته هم خواهان جذب طارمی بود، اما با پورتو به توافق نرسید.
قرارداد مهدی طارمی با پورتو در انتهای فصل به پایان می‌رسد و او تبدیل به بازیکن آزاد خواهد شد لذا تعطیلات زمستانی پیش رو، تنها فرصت پورتو برای درآمدزایی از انتقال طارمی خواهد بود.
او همچنین از خروج احتمالی خوزه مورینیو در تابستان از تیم فوتبال «آ اس رم» صحبت کرد و گفت «تیاگو موتا» یا «رافائله پالادینو» گزینه‌های احتمالی جایگزیی او در این تیم هستند.

همچنین ببینید

تیم ملی گلبال ایران قهرمان آسیا شد و سهمیه پارالمپیک گرفت

تیم ملی گلبال ایران به مقام نخست ر قابت‌های قهرمانی آسیا دست یافت و جواز حضور در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس را کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *