نمایندگان ایران در روز نخست به مدال نرسیدند/ برنامه روز پایانی

روز نخست مسابقات جودو قهرمانی جوانان آسیا بدون کسب مدال برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۱۷۲ جودوکار از ۱۵ کشور به میزبانی ازبکستان به مدت دو روز در تاشکند برگزار خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده عسل کلامی در وزن ۴۸- کیلوگرم، هانیه عباس زاده در وزن ۵۷- کیلوگرم، امیر حسین ولی زاده در وزن ۶۶- کیلوگرم، نیما خدابنده و سینا قمی در وزن ۷۳- کیلوگرم نمایندگان کشورمان در روز نخست بودند که توفیقی در کسب مدال نداشتند..
بر همین اساس در وزن ۶۶- کیلوگرم امیر حسین ولی زاده در نخستین مبارزه خود برابر «عباسبکوف» نماینده قرقیزستان نتیجه را واگذار کرد. وی در گروه شانس مجدد، «میردایف» از ترکمنستان و بوبوجان از ترکمنستان را شکست داد، ولی در دیدار رده بندی به «هیون سو» از کره جنوبی باخت و در جای پنجم ایستاد.
نیما خدابنده در وزن ۷۳- کیلوگرم ابتدا «لیشرام» از هندوستان را با ضربه فنی پشت سر گذاشت در ادامه «الماتا» از قزاقستان که در این وزن طلا گرفت، باخت و راهی گروه شانس مجدد شد. خدابنده در اولین مبارزه خود در این مرحله به «نورماخمدوف» از ترکمنستان باخت و حذف شد.
سبحان قمی دیگر نماینده کشورمان در وزن ۷۳- کیلوگرم، ابتدا «باگراخ» از مغولستان را شکست داد و در ادامه نتیجه را به «تاشیف» از ازبکستان واگذار کرد. قمی در گروه شانس مجدد «سلطانوف» از ترکمنستان و ««جو چان» از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار برابر «موسابف» از تاجیکستان بازنده شد و عنوان پنجم را کسب کرد.
در بخش دختران و در وزن ۴۸- کیلوگرم عسل کلامی در نخستین مبارزه برابر «شین ای چون» از چین تایپه نتیجه را واگذار کرد و در گروه شانس مجدد هم به «ارگاشبووا» از ازبکستان بازنده تاتامی را ترک کرد و حذف شد. هانیه عباس زاده هم در وزن ۵۷- کیلوگرم بازی نخست را به «لی بون» از کره جنوبی واگذار کرد و حذف شد.
برنامه روز دوم مسابقات جوانان آسیا
در ادامه این مسابقات فردا یکشنبه در روز دوم و پایانی هشت جودوکار کشورمان به روی تاتامی می‌روند.
در وزن ۸۱- کیلوگرم، الیاس پرهیزگار پس از یک دور استراحت، به مصاف «عبدوجلال اوف» از کشور تاجیکستان برود. امیر عباس چوپان در وزن ۹۰- ابتدا با «مون خسای خان» از مغولستان مبارزه خواهد کرد و در ادامه به مصاف «سامانووا» از ازبکستان می‌رود. محمد جواد محبی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در نخستین مبارزه به مصاف «سویون جوو» از ترکمنستان خواهد رفت. در وزن ۱۰۰- کیلوگرم امیر پویا نوحی پس از یک دور استراحت به مصاف «شوراخ ماتوف» ازبکستانی خواهد رفت. محمد حسین یاقوتی در همین وزن دور اول با قرعه استراحت روبرو شده است، وی دور دوم با «پارک» از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.
در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم امیر عباس موحد در نخستین مبارزه باید با «ژان تیلک» از کشور قزاقستان مبارزه کند. در صورت پیروزی با «نگاتتول گان» از کشور مغولستان مبارزه خواهد کرد.
در وزن ۷۸- کیلوگرم مریم پیمانی در نخستین مبارزه باید با «آیل تیگوباتا» از کشور مغولستان رقابت کند و راحیل مرادی در وزن ۷۸+ کیلوگرم‌ابتدا به مصاف «کیم مین یونگ» از کشور کره جنوبی می‌رود.

همچنین ببینید

تنها مانع بازگشت اسماعیلی‌فر به پرسپولیس

دانیال اسماعیلی‌فر که با تراکتور قرارداد بسته و به این تیم پیوسته، امیدوار است بتوانند توافق خود را فسخ کند و به پرسپولیس برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *