پای بازیکنان برزیلی به لیگ برتر باز شد

ماتئوس‌دوس‌سوزا، بازیکن اسبق جوآسابا برزیل، جهت امضا قرارداد با باشگاه کراپ الوند، طی دو روز آینده راهی ایران می‌شود‌.

به گزارش “ورزش سه” مدیران کراپ طبق خواسته‌های علی افضل و بعد از بررسی رزومه و شرایط بازیکنان برزیلی، با دو گزینه مدنظر سرمربی خود وارد مذاکره شدند و به نظر می‌رسد انتقال آن‌ها به این تیم نهایی شده باشد. باشگاه کراپ که بنابر نظر افضل، فعالیت با برنامه‌ای پس از حضور وی بر روی نیمکت این تیم در نقل و انتقالات داشته و تاکنون محمد زارع و مصطفی نعمت‌وند را به خدمت گرفته و طی دو الی سه روز آینده یک بازیکن برزیلی نیز به جمع نفرات خود اضافه خواهد کرد.
*ماتئوس‌دوس‌سوزا، بازیکن ۲۵ ساله و اسبق جوآسابا برزیل، توانایی بازی در پست‌های فلنگ و راس را دارد و در دو سال اخیر بیشتر در نقش راس به میدان رفته است. این بازیکن 1.82 سانتی که متولد 19 مِی 1998 است، پس از آنالیز فیلم‌های بازی که به اشتراک مربیان کراپ گذاشته شده بود و پشت‌سر گذاشتن انجام تست‌های پزشکی، اواخر هفته در تمرینات کراپ شرکت می‌کند.
با این حال منابع نزدیک ما به باشگاه کراپ ادعا می‌کنند که آن‌ها در شرف جذب یک بازیکن برزیلی دیگر هستند که هماهنگی‌ها برای خرید این بازیکن انجام شده است و به نظر می‌رسد پیش از بازی حساس مقابل مس‌سونگون، انتقال دومین برزیلی رسمی شود. حالا باید منتظر ماند و دید خارجی‌های جدید که توسط کادرفنی انتخاب و بررسی شده‌اند، تا چه اندازه می‌تواند خواسته‌های هواداران و مدیران کراپ را در جهت تقویت خط جلوی تیم برآورده کند.

همچنین ببینید

تنها مانع بازگشت اسماعیلی‌فر به پرسپولیس

دانیال اسماعیلی‌فر که با تراکتور قرارداد بسته و به این تیم پیوسته، امیدوار است بتوانند توافق خود را فسخ کند و به پرسپولیس برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *