پیام معنادار ملی‌پوش ایرانی به فوق‌ستاره والیبال دنیا

پس از پایان هفت هفته بردیا سعادت و فوق‌ستاره هلندی هم امتیاز هستند.

در مسابقات والیبال سوپر لیگ ترکیه که هفت هفته از آن می‌گذرد در بین لژیونر‌های ایرانی بردیا سعادت از همه درخشان‌تر ظاهر شده است. بردیا سعادت در هفت بازی که برای تیمش آلانیا اسپور به میدان رفته توانسته ۱۴۴ امتیاز کسب کند و میانگین تقریبی بیش از بیست امتیاز در هر بازی را برای خود ثبت کرده است. بخوانید… تیم جدید برای کیهان تاکاهاشی، پدیده ایرانی – ژاپنی
نکته جالب اینکه نیمیر عبدالعزیز قطر پاسور و فوق‌ستاره باشگاه قدرتمند هالک بانک آنکارا نیز ۱۴۴ امتیاز کسب کرده تا کنار بردیا سعادت در رتبه اول امتیاز آورترین بازیکنان لیگ برتر والیبال ترکیه قرار بگیرند.
در این فهرست تمامی ستاره‌های این لیگ از جمله، گئورگی گروزر، یان هادراوا، سپدا، دائودی، متئو آندرسون، ووتر ترمات، نیکولاس هوگ، جان گودرون پرین، اروین انگاپت، بنی تویینسترا، لوسیانو ویسنتین و… پایین‌تر از بردیا سعادت قرار گرفته‌اند. البته کم انصافی است اگر نامی از مهدی جلوه قاضیانی سرعتی‌زن تیم فنرباغچه هم نبریم، او نیز توانسته عملکرد قابل قبولی در این تیم داشته باشد و تیمش صدر نشین لیگ برتر والیبال ترکیه است.
منبع: ورزش سه

همچنین ببینید

تیم ملی گلبال ایران قهرمان آسیا شد و سهمیه پارالمپیک گرفت

تیم ملی گلبال ایران به مقام نخست ر قابت‌های قهرمانی آسیا دست یافت و جواز حضور در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس را کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *