۷۰۰ رسانه در ایران به پا خاستند

بسیاری از رسانه‌های مکتوب در ایران با امضای بیانیه‌ای در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و به شهادت رساندن خبرنگاران، صبح امروز (۲۷ آبان ماه) همچنین صفحه اول خود را به این موضوع اختصاص دادند.

به گزارش ایسنا، ۷۰۰ رسانه ایران شامل خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، پایگاه‌های خبری و نشریات با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکومیت کشتار بی‌سابقه مردم و خبرنگاران در جریان نبرد غزه، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم و ضمن تاکید بر توقف این جنایت، یاد شهدای خبرنگار و سایر شهدا را گرامی داشتند.
متن بیانیه بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
ما رسانه‌های ایرانی، شهادت ۵۰ خبرنگار در غزه و هدف قرار گرفتن عمدی خانه‌های آن‌ها توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی که در موارد متعددی به شهادت خانواده‌های این عزیزان هم منجر شده است، در کنار کشته شدن بیش از ۱۱ هزار نفر از مردم مظلوم غزه که در میانشان هزاران زن و کودک به خاک و خون کشیده شدند را با قلبی آکنده از غم محکوم می‌کنیم و بر خود لازم می‌دانیم این نسل‌کشی را به تمام آزادی‌خواهان جهان تسلیت بگوییم و امید داشته باشیم تا هرچه زودتر با تلاش همگانی، نه تنها مانع از آن شویم که این اقدامات غیرانسانی از دید دنیا پنهان بماند، بلکه به بازگردانی این سرزمینِ آسمانی به مالکان حقیقی‌اش کمک کنیم.
رسانه‌های جمهوری اسلامی ایران هم‌صدا با همه آزادگان جهان، یاد و خاطره شهیدان راه روشنگری در غزه را گرامی می‌دارد و این جنایات را مهر تایید دیگری بر ماهیت خودکامه این رژیم جعلی و شقاوت حامیان آن می‌داند.
رژیم غاصب و جانی، رودی از خون‌های پاک کودکان بی‌پناه فلسطینی جاری ساخته‌ است.
کتاب واژه‌نامه جنایت‌هایتش، از قطره قطره خون ریخته بی‌گناهان، هزاران صفحه ساخته است.!
و شما ای مردمان عزیز غزه!
چه میزان مظلومید که صدای جهانیان نیز در گوش مسخ شدگان‌جهان قدرت تأثیر ندارد.
امروز، یک جهان به نوای شما گوش داده و در فراز و فرود این آوا با شما هم صدایی می‌کند.
وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ
و به خواست خدا پیروزی با شما خواهد بود.
ان‌شاءالله»

بر اساس این گزارش ایسنا، برخی روزنامه‌ها صبح امروز ـ شنبه ـ ۲۷ آبان ماه این بیانیه را به عنوان تیتر یک و یا در صحفه اول منتشر کردند و برخی دیگر هم در صفحه میانی نشریه خود به موضوع پرداختند که تصاویر آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.
روزنامه‌هایی که بیانیه رسانه‌های ایران در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی را در ص اول شماره شنبه ۲۷ آبان کار کرده اند، به شرح زیر است:
رسالت، اعتماد، شرق، دنیای اقتصاد، جوان، ایران، فرهیختگان، ستاره صبح، آرمان ملی، جهان صنعت، وطن امروز، جام جم، مردم سالاری، همدلی، آرمان امروز، اقتصاد سرآمد، رویش ملت، اخبار صنعت، افکار، کائنات و دنیای هوادار
این فهرست تکمیل می‌شود.

همچنین ببینید

تولید لایه های کربن شبه الماسی در محیط پلاسما، دستاورد محققان ایرانی

متخصصان یک شرکت فناوری ایرانی موفق شدند، سامانه پوشش دهی لایه‌های کربن شبه الماسی در محیط پلاسما را طراحی و تولید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *