مهدی طارمی هواداران پورتو را نگران کرد

به گزارش مشرق، مهدی طارمی جمعه شب توانست طلسم استادیوم دالوز را بشکند. ستاره ایرانی پورتو یک گل حساس و مهم را وارد دروازه بنفیکا کرد تا آبی و سفیدها بتوانند صدرنشین لیگ پرتغال را شکست داده و فاصله خود را با آنها کاهش دهند.

پیروزی برابر تیمی که تنها یک بار متحمل شکست شده، اتفاق خوبی برای سرجیو کونسیسائو است اما همه چیز به خوبی برای او پیش نرفته و دو ستاره پورتو دچار مصدومیت شده اند.

وب سایت maisfutebol پرتغال با اعلام این خبر نوشت: مهدی طارمی، زننده گل پیروزی بخش پورتو مقابل بنفیکا، با ناراحتی از زمین مسابقه خارج شد و در هنگام خروج به سمت رختکن، این مهاجم ایرانی پای راست خود را که احساس درد می کرد، گرفته بود و می لنگید.

این رسانه همچنین به مصاحبه کوتاه خود با طارمی پرداخته و نوشته است: maisfutebol پس از پایان بازی از این بازیکن پرسید که آیا مصدومیت احتمالی جدی است؟ اما طارمی پاسخ نامشخصی داد تا معلوم شود او باید مورد بررسی کادرپزشکی قرار بگیرد.

علاوه بر طارمی، ژائو ماریو نیز بازگشت خوبی به میادین نداشت. او در دقیقه ۵۸ به بازی آمد و کمتر از ۱۵ دقیقه بعد به دلیل آسیب دیدگی تعویض شد.

در کنفرانس مطبوعاتی، وقتی از سرجیو کونسیسائو در مورد این بازیکن سوال شد، پاسخ کاملی نداد و گفت: ژائو ماریو کاملا خوب نیست و باید دید وضعیت او چگونه است.

منبع: همشهری

همچنین ببینید

حمله شدید رئیس‌جمهور آمریکا به دونالد ترامپ

رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین اظهارات انتخاباتی‌اش، دونالد ترامپ را به عنوان فردی خطاب کرد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری می تواند دموکراسی آمریکا را نابود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *