بیژن بنفشه‌خواه مجری تلویزیون شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مرتضی جاسبی مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما از اجرای «بیژن بنفشه‌خواه» بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون در سری جدید «پنج ستاره» خبر داد.

فصل جدید مسابقه تلویزیونی «پنج ستاره» به تهیه‌کنندگی فرهاد مختاری با هدف خندیدن و خنداندن و ایجاد فضایی با نشاط روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

«پنج ستاره» جدید به کمک شخصیت‌های نمایشی که دیگر فقط نقش مزاحم مجری را بازی نمی‌کنند قرار است ما را کمی متوجه بازی و بیرون آمدن از جلد جدّی همیشگی در دنیای این روزها کند.

آن‌طور که جاسبی مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار تسنیم گفته، در سری جدید «پنج ستاره» بازی‌هایی متفاوت قرار داده شده و تیم برنامه‌ساز تلاش می‌کنند بیش از گذشته به ویژگی‌های فرهنگی بپردازند.

در این برنامه بازی‌هایی مثل: اسم فامیل، مشاعره، مبارزه‌های فانتزی و… با بهره بردن از موقعیت‌ها، لوازم و لباس‌های طنزآمیز خواهیم دید. مصطفی احمدی (مسعول تنها) ساناز اسدی (همسر مسعول) محمد صادقی (فرزند مسعول) مهرداد نصیری (برادر زن مسعول) و مرتضی ذوالفقاری (خواننده‌ای بدصدا) در کنار بیژن بنفشه‌خواه تلاش می‌کنند روند ارائه اطلاعات، نیازهای فیزیکی بازی‌ها و نیز ایجاد موقعیت کمدی را خلق کنند.

پیش از بنفشه‌خواه، از ابتدا به ترتیب «اشکان خطیبی»، «حمید گودرزی»، «ابوالفضل آقاخانی» و «حسین رفیعی» اجرای این برنامه را بر عهده داشتند.

«پنج ستاره» هر هفته جمعه‌ها و شنبه‌ها ساعت 21 روی آنتن می‌رود و اولین قسمت از فصل جدید این برنامه تلویزیونی جمعه 8 اردیبهشت تماشایی می‌شود.

همچنین ببینید

ملاقات خصوصی از دغدغه شخصی و زیست من سرچشمه گرفت

نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در نشست نمایش و نقد این فیلم در باشگاه فیلم فرهنگسرای ارسباران عنوان کرد: در جنوب شهر بعضی آدم‌ها در دنیای خیالی خودشان زندگی می‌کنند. من این آدم‌ها را در محله خودمان دیده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *