مارتنیس سرمربی فولاد خوزستان شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از برکناری علیرضا منصوریان از هدایت فولاد، مدیران این باشگاه خوزستانی گزینه‌های مختلف داخلی و خارجی را بررسی کردند تا بهترین فرد را برای این مسئولیت انتخاب کنند.

با توجه به خواسته هواداران، مدیران این باشگاه در نهایت به سمت انتخاب گزینه‌های خارجی سوق پیدا کردند و در این بین ایگناسیو مارتینس اسپانیایی به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان انتخاب شد. این در حالی است که لیست نقل‌وانتقالاتی این باشگاه پُر و در هر چهار بازی نخست لیگ برتر با شکست مواجه شده است تا قعرنشین لیگ برتر باشد.

در کارنامه این مربی اسپانیایی هدایت آلباسته، لوانته، رئال وایادولید، آلمریا و رئال ساراگوسا اسپانیا دیده می‌شود. البته مربی 59 ساله در آسیا هم تجربه مربیگری دارد که از جمله آنها می‌توان به العربی کویت و شانگهای شنگژین اشاره کرد.

مارتینس در دوران فوتبالش به‌عنوان مدافع در تیم‌های مختلف به میدان رفته است. آخرین تیمی که ایگناسیو مارتینس به‌عنوان سرمربی روی نیمکت آن نشسته، رئال ساراگوساست. او از سال 2020 تا 2022 سرمربی این تیم بوده است.

همچنین ببینید

مهدی قایدی به پورتو می‌پیوندد؟

برخی رسانه‌ها در اقدامی عجیب خبر داده‌اند که مهدی قایدی همشهری مهدی طارمی جانشین او در تیم پورتو خواهد شد، در حالی که مشخصاً این بازیکن در لیست خرید باشگاه مطرح پرتغالی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *