قسمت دوم «زخم‌کاری» طبق روال پخش می‌شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فصل دوم زخم‌کاری از هفته گذشته پخش خود را شروع کرده است. در آستانه پخش قسمت دوم، در فضای‌مجازی این‌طور اعلام شده که این قسمت به علت مشکلات فنی پخش نمی‌شود.

پیگیری‌ها از روابط عمومی پلتفرم پخش‌کننده نشان می‌دهد صفحه‌مجازی این پلتفرم چنین خبری را اعلام نکرده و برخی از کانال‌ها از نرم‌افزارهای ادیت تصویر استفاده کرده‌اند و این خبر را به نقل از این پلتفرم پخش می‌کنند.

روابط عمومی این پلتفرم اعلام کرده که قسمت دوم جمعه این هفته پخش خواهد شد و اتفاقاً از قسمت‌های دیگر طولانی‌تر هم خواهد بود.

اطلاعات خبرنگار تسنیم حاکی از آن است در قسمت دوم سریال «زخم‌کاری»، وضعیت چند شخصیت اصلی سریال مشخص خواهد شد و مخاطب با روایتی جدید در دل داستان اصلی مواجه خواهد شد.

البته برخی از سریال‌ها و برنامه‌های دیگر شبکه نمایش‌خانگی همچون «مگه تموم عمر چند تا بهاره» به علت فضای کمدی و ایام سوگواری 28 صفر و شهادت امام رضا(ع) پخش نمی‌شود. همچنین برنامه «صداتو» و «پدرخوانده» هم به همین دلیل با تأخیر پخش خواهند شد.

همچنین ببینید

ملاقات خصوصی از دغدغه شخصی و زیست من سرچشمه گرفت

نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در نشست نمایش و نقد این فیلم در باشگاه فیلم فرهنگسرای ارسباران عنوان کرد: در جنوب شهر بعضی آدم‌ها در دنیای خیالی خودشان زندگی می‌کنند. من این آدم‌ها را در محله خودمان دیده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *