حسن یزدانی کولاک کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی در هانگژو، حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در دیدار نهایی برابر دیپاک پونیا دارنده مدال نقره جهان از هند به روی تشک رفت و در پایان در مدت زمان ۳ دقیقه و ۳۱ ثانیه با امتیاز عالی ۱۰ بر صفر به برتری رسید و صاحب دومین مدال طلای کشتی آزاد ایران در این رقابت‌ها شد. یزدانی در ۴ مبارزه خود در این رقابت‌ها بدون از دست دادن امتیاز و با امتیاز عالی رقبای خود را از پیش رو برداشت و به مدال طلا رسید.​

یزدانی در دور نخست به مصاف عبدالله‌اف از قرقیزستان رفت و در پایان در مدت زمان ۲ دقیقه با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله برابر اورازگیلیوف از ترکمنستان به روی تشک رفت و در مدت زمان ۲ دقیقه و ۱۵ ثانیه با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. یزدانی در نیمه نهایی نیز مقابل اردن بات از مغولستان در همان زمان نخست ۱۰ بر صفر به برتری رسید و راهی فینال شد.

پیش از این یونس امامی نماینده وزن ۷۴ کیلوگرم ایران با شکست قاطع حریف ژاپنی به مدال طلا رسید. در روز نخست این مسابقات نیز رحمان عموزاد در وزن ۶۵ کیلوگرم به مدال نقره دست یافت اما ابراهیم خواری در وزن ۵۷ کیلوگرم از دور مسابقات کنار رفت.

در ادامه این رقابت‌ها تا دقایقی دیگر مجتبی گلیج دارنده مدال برنز جهان در یک مبارزه سخت و دشوار برابر در فینال وزن ۹۷ کیلوگرم مقابل احمد تاج‌الدینوف کشتی گیر روسی تیم بحرین که چند روز پیش به مدال طلای جهان رسید، می‌رود و امیرحسین زارع دارنده ۲ مدال طلای جهان و برنز المپیک در فینال سنگین وزن به مصاف مونختور دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان از مغولستان خواهد رفت.

همچنین ببینید

حمله شدید رئیس‌جمهور آمریکا به دونالد ترامپ

رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین اظهارات انتخاباتی‌اش، دونالد ترامپ را به عنوان فردی خطاب کرد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری می تواند دموکراسی آمریکا را نابود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *