علیرضا قربانی کنسرتش را به آتیلا پسیانی تقدیم کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا قربانی که شب گذشته جمعه 14 مهرماه در یزد اجرا داشت، در میانه کنسرت و هنگام اجرای قطعه «روزگار غریب»، این اجرا را به زنده‌یاد آتیلا پسیانی که صبح روز گذشته دار فانی را وداع گفت، تقدیم کرد.

قربانی هنگام تقدیم این کنسرت به زنده‌یاد آتیلا پسیانی بیان کرد: «احتمالا امروز خبردار شدید که هنرمند گرامی، بازیگر بسیار بسیار عزیز و دوست‌داشتنی و فرهیخته کشورمان جناب آقای آتیلا پسیانی به رحمت خدا پیوستند و در بین ما نیستند.
بنابراین با نهایت احترام برای این عزیزی که همه ما در طول سالیان گذشته خاطرات بسیار خوبی از هنرنمایی و اخلاق پسندیده ایشان داریم، طلب آمرزش برای روح این عزیز می‌کنیم و امیدوارم که روحشان شاد باشد و با کمال احترام و تواضع اجرای امشب را با اجازه همه شما عزیزان و بزرگان به این هنرمند فقید کشورمان تقدیم می‌کنم.»

کنسرت شهر یزد علیرضا قربانی در ادامه تورکنسرت‌های این هنرمند است که 11 تا 17 مهرماه در سالن تربیت معلم شهر یزد در حال اجراست.

همچنین ببینید

حمله موش‌ها به کارگردان مدرسه موش‌ها

وقتی بکتاش آبتین، شاعر عضو کانون نویسندگان- که در زندان مرحوم شده بود- تشییع می‌شد و خانواده‌اش هنگام بلند کردن جنازه «یا حسین» می‌گفتند، عده‌ای همزمان با ادا شدن عبارت یا حسین، سوت و کف می‌کشیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *