حمایت پادشاه کشتی جهان از مردم غزه

به گزارش مشرق، امیرحسین زارع در حاشیه تجلیل از مدال‌آوران کشتی قهرمانی جهان در خصوص حمایت از کشتی گفت: ممنونم مسوولان به فکر کشتی هستند زیرا به خوبی می‌دانند که این رشته است که بار کاروان ایران را در بازی‌های آسیایی و المپیک را به دوش خواهد کشید.

وی همچنین گفت: ماشین من یک خودرو ایرانی است و ماشین گران‌قیمت یا لاکچری ندارم. روز گذشته نیز یک پیام در فضای مجازی گذاشتیم که مخاطب خاصی نداشت بلکه بخشی از صحبت‌های پژمان درستکار سرمربی تیم بود. ما کشتی گیران به عشق مردم از باختن پرهیز می‌کنیم و انگیزه مالی نداریم. شاید کشتی‌گیران پاداش میلیاردی یا خاص دریافت نکنند اما با انگیزه و به عشق مردم برای برد به میدان خواهیم رفت.

دارنده مدال طلای کشتی قهرمانی جهان با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیست علیه مردم غزه گفت: دیدن تصاویر حمله این رژیم بسیار ناراحت کننده است امیدوارم خدا جواب آنان را بدهد. در غزه بیماران، کودکان، زنان و افراد پیر مورد ستم قرار می‌گیرند و این قابل قبول نیست. باز هم می‌گویم خدا انتقام این افراد را بگیرد.

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

مهدی قایدی به پورتو می‌پیوندد؟

برخی رسانه‌ها در اقدامی عجیب خبر داده‌اند که مهدی قایدی همشهری مهدی طارمی جانشین او در تیم پورتو خواهد شد، در حالی که مشخصاً این بازیکن در لیست خرید باشگاه مطرح پرتغالی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *