فابریتزیو رومانو پیراهن اینتر را بر تن طارمی کرد

بزرگترین خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبال جهان نیز تأکید کرد که طارمی می تواند راهی اینتر شود.

به گزارش “ورزش سه”، اتمام قرارداد با پورتو در تابستان سال بعد، به این معناست که آقای گل فصل گذشته لیگ برتر پرتغال شانس زیادی برای پیوستن به یک تیم بزرگ و مطرح اروپایی دارد. در هفته های اخیر نیز نام مهدی طارمی به باشگاه های زیادی لینک شده که مهمترین آنها اینتر است.
صدرنشین فعلی سری آ ایتالیا که با از دست روملو لوکاکو و ادین ژکو ناچار به جذب عناصر تهاجمی جدیدی شد، توانست مارکوس تورام، مارکو آرناتوویچ و الکسیس سانچز را به خدمت بگیرد اما بجز تورام، دو بازیکن دیگر هرگز در حد انتظارات ظاهر نشده و بازی های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده اند.
آرناتوویچ که به تازگی از بند آسیب دیدگی رهایی پیدا کرده بود، در دیدار اتریش برابر استونی باز هم مصدوم شد و سانچز نیز نتوانسته است فرم خوبی را در خط حمله نشان دهد. تمام این اتفاقات سبب شده تا اینتر برای تقویت خط حمله اش و باز گذاشتن دست سیمونه اینزاگی، به فکر جذب مهاجم باشد.
از آنجایی که فینالیست فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کند تا در سه جبهه برای موفقیت بجنگد، ممکن است آنها همین ژانویه یک مهاجم جدید را به خدمت بگیرند و بجای اینکه آنها تابستان بعد طارمی را رایگان جذب کنند، همین زمستان او را از پورتو به آپیانو جنتیله بیاورند و خیال اینزاگی را بابت داشتن یک مهاجم ششدانگ راحت کنند.
این موضوعی است که بزرگترین خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبال جهان نیز به آن اعتراف کرد و گفت که اینتر کاملا این مهاجم ایرانی را زیر نظر گرفته و قصد دارد تا طارمی را به خدمت بگیرد اما اینکه او چه زمانی با نراتزوری به توافق برسد، مشخص نیست.
فابریتزیو رومانو شب گذشته و در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «LA7» ایتالیا درخصوص بازار نقل و انتقالاتی نراتزوری گفت: مهدی طارمی می تواند به اینتر برود. اینتر به این بازیکن فکر می کند زیرا آنها در ژانویه به یک مهاجم جدید نیاز دارند و طارمی می تواند نام مناسبی برای آنها باشد.
طارمی که همین تابستان فاصله ای تا پیوستن به میلان نداشت، حالا ممکن است راهی دیگر تیم این شهر شود و بجای لباس قرمز و مشکی روسونری، کار با سیمونه اینزاگی و پوشیدن پیراهن آبی و سیاه نراتزوری را انتخاب کند. باید منتظر ماند و دید که چه خواهد شد.

همچنین ببینید

تنها مانع بازگشت اسماعیلی‌فر به پرسپولیس

دانیال اسماعیلی‌فر که با تراکتور قرارداد بسته و به این تیم پیوسته، امیدوار است بتوانند توافق خود را فسخ کند و به پرسپولیس برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *