فیفا نوجوانان ایران را خسته کرد!

تیم ملی نوجوانان ایران برای دیدار یک هشتم نهایی باید در شرقی‌ترین شهر اندونزی مستقر شود.

به گزارش ورزش سه؛ تیم ملی زیر 17 سال ایران که پیش از بازی در دور سوم مرحله گروهی مسابقات جام جهانی نوجوانان صعودش را از پیش قطعی می‌دانست، دیروز در آخرین بازی با نتیجه 5 بر صفر نیوکالدونیا را شکست داد تا مشخص شود که شاگردان حسین عبدی قرار است به عنوان تیم سوم گروه C، پس از انگلیس و برزیل راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.
در این بین اما کادرفنی نسبت به تغییر محل اقامت و شهر بازی ناراضی بودند زیرا پس از اینکه ملی پوشان در دو بازی مقابل برزیل و انگلیس در شهر جاکارتا بازی کردند، قرار شد به شهر باندونگ سفر کنند که این موضوع حتی پیش از بازی باکالدونیا مورد توجه حسین عبدی قرار گرفته بود و به امکانات این شهر اعتراض داشت. دوری از محل تمرین سبب شد تا تیم نوجوانان بعد از دو بازی پرفشار، سفری سه ساعته را در پیش داشته باشد و ریکاوری را در هتلش انجام دهد.
با این حال حسین عبدی شب گذشته بعد از بازگشت به هتل نیز در گفتگو با یکی از رسانه‌های اندونزیایی گفتگو داشت و نسبت به این موضوع گلایه کرد:«من نمی‌دانم چرا دو تیم برای بازی به این ورزشگاه آمده بودند و این موضوع نه تنها برای ما، بلکه تیم حریف نیز مشکل ساز بود. سه ساعت فاصله، تغییر جو آب و هوایی، تغییر محیط، فاصله زیاد هتل تا محل تمرین و دیگر مسائل تیم ما را بسیار خسته کرده و البته باز هم می‌گویم این موضوع صرفا درباره ما نیست، تیم حریف هم این مشکلات را دارد.»
اکنون قرار است تیم زیر 17 سال ایران برای رویارویی با تیم زیر 17 سال مراکش راهی شهر سورابایا در شرقی ترین نقطه کشور اندونزی داشته باشد و برای این بازی یک سفر تقریبا 6 ساعته را تجربه کند. این دیدار قرار است روز سه شنبه از ساعت 15:30 به وقت تهران برگزار شود.

همچنین ببینید

تنها مانع بازگشت اسماعیلی‌فر به پرسپولیس

دانیال اسماعیلی‌فر که با تراکتور قرارداد بسته و به این تیم پیوسته، امیدوار است بتوانند توافق خود را فسخ کند و به پرسپولیس برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *