None

کمک فوری برای نجات یک مادر سرطانی

None

خیریه همت رضاشهر با ارسال نامه ای به عصر ایران، خواستار کمک فوری برای نجات یک مادر سرطانی شده است.
در این نامه آمده است:
احتراماً به استحضار می رساند سرکار خانم خ ۴۷ ساله بی سرپرست دارای پنج فرزند و مستأجر خدمتتان معرفی می گردد.
این مادر چند وقت پیش دچار خونریزی رحم شده بود که با مراجعه به پزشک دارو تجویز شده که بعداز مدتی مجددا دردها شروع شده و خونریزی بیشتر شده است.
مجددا به پزشک مراجعه کرده که عمل جراحی کرده و رحم برداشته شده و متأسفانه درحال حاضر توده سرطانی دیگر قابل برداشت نمی باشد و باید دائم شیمی درمانی شود.
همین هفته گذشته بعلت گرفتگی روده  بیمارستان بستری شده و روده برداشته شده و به جای آن کیسه گذاشتن و باز هم توده خارج نشده است.
دختران این مادر به شدت از وضع موجود نگران هستند و می گویند کل عمر خود را در فقر و تنگدستی بسر بردند و برایشان مهم نیست چون درحال حاضر سلامتی مادرشان اهمیت دارد و اظهار داشتند که هرطور شده باید پول عمل و درمان مادرمان را باید جور کنیم چون زندگی بدون مادر برایمان امکان پذیر نیست.
باتوجه به شرایط سخت این خانواده از شما مردم عزیز ونیک اندیش استدعای عاجل داریم یاری گر این عزیز مادر باشید تا انشاءالله بتوانیم باهمراهی شما سلامتی را به این عزیز هدیه دهیم قبلا از همکاری و مساعدتی که دراین باره مبذول خواهید فرمود کمال تشکر و سپاسگزاری را می نماید.
شماره حساب خیریه 2042187340 شماره کارت خیریه 6104337733573958شماره شبای خیریه IR930120000000002042187340
برای کمک آنلاین کلیک کنید

همچنین ببینید

سه زائر ایرانی در مکه جان باختند

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان مؤثر بوده است، افزود: امسال نسبت به سال‌های گذشته تعداد فوتی‌ها کاهش داشته و تا امروز دو زائر در مکه مکرمه و یک نفر هم در مدینه جان به جان آفرین تسلیم کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *