آمار حوادث سال گذشته به وسیله گاز مونوکسیدکربن در تهران سال گذشته کاهشی بوده است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: سال گذشته ۹۰۰نفر به دلیل مصدومیت مونوکسیدکربن جان خود را از دست داده اند، باید همه دستگاه‌ها، رسانه ها و شبکه فضای مجازی را پای کار بیاوریم تا آمار مصدومین مونوکسیدکربن کربن کاهش پیدا کند.

به گزارش ایلنا، قدرت‌اله محمدی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پویش سراسری پیشگیری از مخاطرات گاز مونوکسیدکربن که امروز-یک‌شنبه ۲۸ آبانماه در ایستگاه ۶۵آتش‌نشانی شهید حامد هوایی واقع در منطقه ۱۷ شهرداری تهران برگزار شد،اظهار کرد: از شهردار محترم منطقه ۱۷  آتش‌نشانان عزیز تشکر میکنم و امیدوارم هرچه زودتر  جنایات هولناک در غزه تمام شود.
مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ششمین سال پویش سراسری پیشگیری از مخاطرات گاز مونوکسیدکربن امسال در مناطق ۲۲گانه شهر تهران در حال برگزاری است.هر روز که با گسترش شهر نشینی پیش‌می‌رویم و با گسترش شهر و شهر نشینی و گازکشی در شهرها، خطر مونوکسیدکربن هم وجود دارد.
وی افزود: هفته گذشته در یک اتفاق تلخ در دلفان، استان لرستان رخ داد و پنج نفر جان خود را از دست دادند.آمار حوادث سال گذشته به وسیله گاز مونوکسیدکربن در تهران سال گذشته کاهشی بوده است.
وی بااشاره به اینکه، سال گذشته  ۹۰۰نفر به دلیل مصدومیت مونوکسیدکربن جان خود را از دست داده اند،گفت:باید همه دستگاه‌ها، رسانه ها و شبکه فضای مجازی را پای کار بیاوریم تا آمار مصدومین مونوکسیدکربن کربن کاهش پیدا کند.آمار مصدومیت گاز مونوکسیدکربن کربن در حاشیه شهر تهران، بافت فرسوده و خانه‌های کارگری بیشتر است.
محمدی با اشاره به اینکه سال گذشته از تمام کشور در مورد گاز مونوکسیدکربن کربن تماس داشتیم، اوامه داد: اگر کاری در تهران انجام شود به بقیه استان ها نیز منتقل شود.آموزش‌ شهروندی تاثیر بسزایی در کاهش مصدومیت ناشی از گاز مونوکسیدکربن کربن در شهر خواهد داشت.

همچنین ببینید

سه زائر ایرانی در مکه جان باختند

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان مؤثر بوده است، افزود: امسال نسبت به سال‌های گذشته تعداد فوتی‌ها کاهش داشته و تا امروز دو زائر در مکه مکرمه و یک نفر هم در مدینه جان به جان آفرین تسلیم کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *