Blog Layout

هارت‌هایی که هر فرد موفق باید قبل از 30 سالگی یاد بگیرد!

امروز با بررسی دقیق و جامع مهارت‌هایی که هر فرد موفق باید قبل از 30 سالگی یاد بگیرد، با شما خواهیم بود. این مبحث مانند مدیریت زمان و راه های مدیریت زمان، زیر شاخه ای از توسعه فردی است.

بیشتر بخوانید »

شوک به کاروان ایران؛ پرچمدار تکواندو حذف شد

به گزارش مشرق، ناهید کیانی تکواندوکار وزن منهای ۵۳ کیلوگرم ایران در دور یک‌هشتم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو شکست خورد و از بازی‌ها کنار رفت. پرچمدار کاروان ایران در اولین مبارزه خود مقابل تکواندوکاری از تایلند به میدان رفت و با حساب سه بر دو شکست خورد. او در راند اول این مسابقه با امتیاز ۹ - ۲ شکست خورد اما در راند دوم با امتیاز ۸ - ۴ پیروز شد و در راند سوم با تساوی ۶ - ۶ (به دلیل ضربات بیشتر حریف)شکست خورد. کیانی در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ که به میزبانی باکو برگزار شد، تاریخ‌سازی کرد و برای نخستین بار در تاریخ به مدال طلای جهان برای تکواندوی زنان رسید.

بیشتر بخوانید »

ادعای جدید گروسی علیه ایران

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در سخنرانی‌اش در کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با ادعای این که هنوز برخی اقدامات مقرر در بیانیه اخیر ایران و آژانس از سوی ایران اجرایی نشده است، بر آمادگی آژانس برای همکاری با ایران در زمینه توافق پادمانی تاکید کرد.

بیشتر بخوانید »

خبر فوری درباره انحلال سه موسسه اعتباری

اقتصادنیوز: دبیر کانون بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری خصوصی درباره انحلال سه موسسه اعتباری که اخیرا از سوی رییس کل بانک مرکزی اعلام شد، گفت: هنوز تصمیم قطعی در این زمینه گرفته نشده‌ است. البته موسسه اعتباری توسعه از مدت‌ها قبل منحل شده و در جریان اقدامات حقوقی و ثبتی قرار دارد.

بیشتر بخوانید »