پست جنجالی یورگن لوکادیا در اینستاگرام

به گزارش خبرنگار مهر، جدایی ناگهانی یورگن لوکادیا از تیم فوتبال پرسپولیس در حالی اتفاق افتاد که سرخپوشان پایتخت بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به حضور مهاجم در چهار دیدار اخیر خود در لیگ برتر داشتند. با این حال مهاجم هلندی گلزن پرسپولیس روی تصمیم عجیب خود ماند تا یک روز مانده به دربی پایتخت از این تیم رفته و تا کنون باز نگردد.

باشگاه پرسپولیس پس از رفتن لوکادیا جلساتی را برای بررسی پرونده حقوقی او برگزار کرده است اما هنوز خبری از شکایت از این بازیکن به فیفا نیست.

با این حال یورگن لوکادیا با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «زمان ثابت خواهد کرد چه کسی بازنده است».

شاید لوکادیا با چنین جملاتی می‌خواهد نشان دهد جدایی اش از پرسپولیس قانونی است و دنبال حقوق باقیمانده خود از این باشگاه است. اتفاقی مشابه با آنچه آنتونی استوکس پس از حضور کمتر از ۹۰ دقیقه در ترکیب پرسپولیس رقم زد و با جدایی از این تیم خواستار دریافت تمام و کمال قراردادش شد.

باید دید موضع رسمی و حقوقی باشگاه پرسپولیس در قبال جدایی لوکادیا چه خواهد بود تا شاید بتواند این بار در پرونده‌ای بین المللی موفق شود.

خط و نشان لوکادیا برای باشگاه پرسپولیس

همچنین ببینید

واکنش ایلان ماسک به قتل کودکان در غزه

ایلان ماسک با اشاره به وضعیت موجود در نوار غزه گفت، هر عضوی از حماس را از بین ببرید، تعدادی عضو جدید ایجاد می‌کنید. اگر شما احدی از فرزندان و کودکان در غزه را بکشید، اعضای جدیدی برای حماس ایجاد خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *