کادر فنی تیم ملی والیبال تغییر می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نشست کمیته فنی فدراسیون والیبال صبح شنبه 31 تیرماه در محل فدراسیون والیبال با حضور 24 نفر از پیشکسوتان و صاحب‌نظران والیبال ایران برگزار شد. در این نشست مباحث مختلفی در خصوص تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. تغییر و تقویت کادر فنی تیم ملی بزرگسالان از جمله محورهای این نشست بود که در جلسه داورزنی و مرادی رئیس و نایب‌رئیس فدراسیون والیبال به بهروز عطایی ابلاغ شد.

همزمان با پایان این نشست اسامی اعضای دعوت‌شده تیم ملی والیبال کشورمان برای تشکیل اردوی آمادگی برای حضوری مقتدر در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا اعلام شد و اسامی کادر فنی تیم ملی با همان ترکیب قبلی اعلام شده بود.

وحید مرادی، نایب‌رئیس و مشاور عالی رئیس فدراسیون والیبال در این خصوص اظهار داشت: مطمئناً موضوعاتی که در جلسه کمیته فنی مطرح شد مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد و راهکارهای ارائه‌شده توسط تمامی کارشناسان شرکت‌کننده در جلسه مد نظر قرار خواهد گرفت. از مهمترین مواردی که مطرح شد تقویت و تغییر کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان بود که با توجه به اینکه فهرست اسامی کادر فنی بر اساس سنوات قبل بلافاصله بعد از جلسه منتشر شد، تنها برای اطلاع از آغاز اردوست و پس از بررسی‌هایی که انجام خواهد شد، تغییراتی به‌منظور تقویت کادر فنی تیم ملی خواهیم داشت، اما به‌دلیل محدودیت زمانی تا آغاز رقابت‌های قهرمانی آسیا، سعی کردیم تمرینات را با بازیکنان دعوت‌شده آغاز کنیم تا هرچه زودتر تیم ملی به شرایط آمادگی برای حضور در این رقابت‌ها برسد. بدیهی است پس از بررسی‌های لازم کادر فنی جدید تیم ملی با نظر سرمربی تیم ملی انتخاب و معرفی خواهند شد.

وی در پایان گفت: به‌طور قطع سعی و تلاش مجموعه فدراسیون والیبال و خانواده بزرگ و فهیم والیبال، حفظ جایگاه و اعتبار و همچنین ارتقای والیبال کشور عزیزمان در میادین بین‌المللی است. میان 18 تیم شرکت‌کننده در مسابقات قهرمانی آسیا که ماه آینده در شهر ارومیه برگزار خواهد شد تیم‌های ژاپن و چین رقبای اصلی ما خواهند بود و برای مقابله با این تیم‌ها باید از حداکثر پتانسیل موجود در کشور بهره ببریم، ضمن اینکه بقیه تیم‌های شرکت‌کننده نیز با انگیزه و به‌امید کسب پیروزی در این رویداد شرکت خواهند کرد.

همچنین ببینید

حمله شدید رئیس‌جمهور آمریکا به دونالد ترامپ

رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین اظهارات انتخاباتی‌اش، دونالد ترامپ را به عنوان فردی خطاب کرد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری می تواند دموکراسی آمریکا را نابود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *