چراغ سبز اسکوچیچ برای بازگشت به ایران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از طرفداری، باشگاه فولاد پس از اخراج علیرضا منصوریان، مذاکرات خود با دراگان اسکوچیچ و چند گزینه دیگر را آغاز کرد. اسکوچیچ بارها مدعی شده به دلیل بی احترامی که در دوران هدایت تیم ملی به او شد، علاقه ای به کار مجدد در ایران ندارد اما ظاهرا تنها بر سر مبلغ قرارداد با فولاد به توافق نرسیده است.

باشگاه فولاد در آغاز مذاکرات خود با اسکوچیچ مبلغی را به این سرمربی پیشنهاد داد که رد شد. ناگهان دراگان اسکوچیچ تصمیم گرفت صفحه رسمی تراکتور در اینستاگرام را برای ساعاتی فالو کند و خبر آن در کانال های تلگرامی دست به دست شود، سپس شایعه شد اسکوچیچ جانشین پاکو خمز در تراکتور می شود که این خبر از سوی رسانه رسمی باشگاه تراکتور تکذیب شد و اسکوچیچ هم در ادامه تصمیم گرفت صفحه رسمی تراکتور را آنفالو کند!

باشگاه تراکتور در بیانیه خود نوشت هواداران این تیم به شایعات توجه نکنند زیرا تراکتور به قرارداد خود با پاکو خمز پایبند است.

همچنین ببینید

واکنش ایلان ماسک به قتل کودکان در غزه

ایلان ماسک با اشاره به وضعیت موجود در نوار غزه گفت، هر عضوی از حماس را از بین ببرید، تعدادی عضو جدید ایجاد می‌کنید. اگر شما احدی از فرزندان و کودکان در غزه را بکشید، اعضای جدیدی برای حماس ایجاد خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *