بازگشت سرمربی اسپانیایی به تمرینات فولاد

سرمربی اسپانیایی فولاد پس از تعطیلات چند روزه که به کشور خود سفر کرده بود بازگشته و در اردوهای آماده سازی این تیم برای هفته یازدهم حاضر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از کنار رفتن علیرضا منصوریان به دلیل کسب نتایج ضعیف خوان ایگناسیو مارتینز را برای هدایت این تیم جایگزین شد. این سرمربی در دو بازی ابتدایی خود توانست با دو برد شرایط ایت تیم در جدول را بهبود ببخشد اما در ادامه هم ۲ شکست برای فولادی‌ها ثبت کرد اما با توجه به مدت زمان حضور این سرمربی در این تیم پیش بینی چنین نتایجی درو از ذهن نبود.
شاگردان مارتینز در هفته دهم با یک گل آلومینیوم اراک را از پیش رو برداشتند تا با پیروزی به تعطیلات فیفا دی بروند. سرمربی اسپانیایی که برای تعطیلات چند روزه به کشور خود سفر کرده از مرخصی بازگشته است و شخصاً تمرینات نارنجی پوشان خوزستانی را زیر نظر گرفته است تا آماده رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر شوند.
تیم فوتبال فولاد خوزستان در حال حاضر با ۳ پیروزی و ۶ شکست در رده ۱۲ جدول لیگ قرار دارد و شاگردان مارتینز شنبه ۴ آذرماه باید در تبریز به مصاف تراکتور بروند.

همچنین ببینید

کشتی‌گیر آمریکایی: وقت جشن گرفتن نداشتم

«اسپنسر لی» بعد از کسب سهمیه وزن اول مسابقات کشتی آزاد المپیک ۲۰۲۴ در ترکیه تأکید کرد، علیرضا سرلک را می‌شناخته و خود را برای یک مبارزه سخت آماده کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *