بازیکنان سرعتی و خلاق پرسپولیس بلای جان النصر

بازیکنان سرعتی و تکنیکی پرسپولیس می توانند بلای جان خط دفاعی النصر شوند.

بازیکنان سرعتی و تکنیکی پرسپولیس می توانند بلای جان خط دفاعی النصر شوند.
به گزارش طرفداری، در چارچوب دیدارهای هفته پنجم گروه E لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های النصر عربستان و پرسپولیس که در جدول گروه به ترتیب با 12 و 7 امتیاز تیم های اول و دوم گروه خود هستند، جدال حساس و سختی را در ورزشگاه اول پارک ریاض مقابل هم برگزار خواهند کرد. هر دو تیم می دانند که برای صعود نیاز به سه امتیاز این دیدار دارند.
النصر در صورت پیروزی صعودش به عنوان تیم اول قطعی است و پرسپولیس در صورت پیروزی در این بازی با کسب 10 امتیاز حتی امیدوار می شود با پیروزی برابر الدحیل در ورزشگاه آزادی، چشم انتظار درخشش استقلالی های کشور تاجیکستان مقابل النصر خواهد ماند تا حتی به عنوان تیم اول صعود کند. از این رو پرسپولیس و النصر دقیقه ای پا پس نخواهند کشید.
در این میان بازیکنان سرعتی و تکنیکی پرسپولیس قطعا می توانند تاثیر زیادی بر جریان بازی داشته باشند.
نفراتی چون امید عالیشاه و محمد عمری با وجود اینکه خصوصیات بازی شبیه بهم دارند اما می توانند با استفاده از تکنیک ذاتی، دریبل های در حرکت و از همه مهم تر سرعت بالایی که دارند، بازیکن پیش روی خود را از مسیر بازی خارج کرده و حملات خوبی را طراحی کنند.
از این رو باید دید در بازی با النصر محمد عمری و امید عالیشاه روز خوب خود را پشت سر خواهند گذاشت یا نه. گفتنی است عالیشاه در بازی با الدحیل ستاره زمین لقب گرفت و می تواند این درخشش را مقابل النصر نیز تکرار کند.

همچنین ببینید

کشتی‌گیر آمریکایی: وقت جشن گرفتن نداشتم

«اسپنسر لی» بعد از کسب سهمیه وزن اول مسابقات کشتی آزاد المپیک ۲۰۲۴ در ترکیه تأکید کرد، علیرضا سرلک را می‌شناخته و خود را برای یک مبارزه سخت آماده کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *