بنگر بازوبند کاپیتانی را از کلکسیون بیرون کشید

در یک بازی این هفته لیگ دو شاهد اتفاق جالبی بودیم‌.

به گزارش ” ورزش سه ” پنجشنبه عصر نیکاپارس چالوس در خانه از اسپاد تهران پذیرایی کرد. این تیم شمالی که هواداران پرشماری دارد، در حالی به مصاف اسپاد رفت که به دنبالِ تداوم بخشیدن به صدرنشینی خود بود.
محسن بنگر کاپیتان سابق پرسپولیس و سپاهان هدایت نیکاپارس را برعهده دارد. در این بازی شاهد یک نکته جالب بودیم و آن هم یک بازوبند بود! حکایت بازوبندی که در بازی های بزرگ حاضر شد و پنجشنبه به لیگ دو فوتبال ایران رسید.
این بازوبند در رقابت های جام باشگاه های جهان و فینال جام باشگاه‌های آسیا بر بازوی کاپیتان‌های سپاهان بسته شد. محرم نویدکیا، محسن بنگر، سید مهدی سیدصالحی و … آن را بسته‌اند. حتی این بازوبند سه قهرمانی لیگ برتر و دو قهرمانی جام حذفی را نیز تجربه کرده است.
محسن بنگر این بازوبند را در کلکسیون خود داشت و پیش از بازی این هفته تیمش در لیگ دو، آن را بر بازوی جابر نصیری کاپیتان نیکاپارس بست.
شاگردان بنگر موفق شدند با گل‌های پیمان پورصادقی، دانیال کردستانی و وحید امانی به برتری سه بر صفر دست پیدا کنند تا همچنان در صدر جدول گروه دوم باقی بمانند.

همچنین ببینید

کشتی‌گیر آمریکایی: وقت جشن گرفتن نداشتم

«اسپنسر لی» بعد از کسب سهمیه وزن اول مسابقات کشتی آزاد المپیک ۲۰۲۴ در ترکیه تأکید کرد، علیرضا سرلک را می‌شناخته و خود را برای یک مبارزه سخت آماده کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *