کنفدراسیون فوتبال آسیا از نظارت داوران در رقابت‌های‌ای اف سی کاپ ۲۰۲۳ خبر داد.

حضور ناظران داوری فوتبال در رقابت‌های بین‌المللی

کنفدراسیون فوتبال آسیا از نظارت داوران در رقابت‌های‌ای اف سی کاپ ۲۰۲۳ خبر داد.

خبرگزاری میزان – به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا از ناظران داوری ایرانی در رقابت‌های‌ای اف سی کاپ ۲۰۲۳ برای نظارت استفاده خواهد کرد:
*دیدار تیم‌های هانوی اف سی ویتنام و اوراوا رد دایموندز ژاپن از گروه J رقابت‌های‌ای اف سی کاپ روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه در هنوی ویتنام برگزار می‌شود و مسعود مرادی به عنوان ناظر داوری در این مسابقه حضور دارد. قضاوت این بازی برعهده داورانی از کشور تاجیکستان است.
*بازی دو تیم‌های فونگ ویتنام و هوژانگ یونایتد سنگاپور از مرحله گروهی رقابت‌های‌ای اف سی کاپ روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه در ویتنام در حالی برگزار می‌شود که رضا سخندان به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور دارد. داوران استرالیایی قضاوت این بازی را برعهده دارند.
*دیدار دو تیم ترانگانو مالزی و بالی یونایتد هند از گروه G به میزبانی مالزی در حالی ۲۲ آذرماه برگزار می‌شود که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا محسن ترکی به عنوان ناظر داوری در این دیدار انتخاب شده است. داورانی از کشور عمان قضاوت این بازی را برعهده دارند.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

کشتی‌گیر آمریکایی: وقت جشن گرفتن نداشتم

«اسپنسر لی» بعد از کسب سهمیه وزن اول مسابقات کشتی آزاد المپیک ۲۰۲۴ در ترکیه تأکید کرد، علیرضا سرلک را می‌شناخته و خود را برای یک مبارزه سخت آماده کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *