مدیرعامل باشگاه مهرسان: در بسکتبال دنبال قهرمانی آسیا هستیم

مدیرعامل باشگاه مهرسان تاکید کرد تیم بسکتبال این باشگاه به دنبال کسب عنوان قهرمانی در آسیاست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی باشگاه مهرسان، حسین رفیعیان پس از پیروزی تیم بسکتبال بانوان مهرسان مقابل نفت آبادان گفت: بازی بسیار زیبا و قابل پیش بینی بود و بازیکنان ما با اختلاف بسیار زیادی توانستند تیم بسیار خوب آبادان را شکست دهند.
وی ادامه داد: پیروزی با اختلاف ۳۳ امتیاز یکی از جاذبه های لیگ امسال است و این نوع نگرش بازیکنان ما نشان از شروع قدرتمندانه و آینده روشن برای تیم ما دارد.
مدیرعامل باشگاه مهرسان گفت: در تیم بسکتبال ما بهترین نفرات ایرانی جمع شده اند که قطعا بازیکنان خارجی خوبی هم به این تیم اضافه خواهند شد و اطمینان داشته باشید در غرب آسیا و آسیا حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.
وی در خصوص وضعیت تیم والیبال بانوان مهرسان، اظهار داشت: در والیبال تیم بسیار جوانی داریم که میانگین سنی آنها از ۱۶ تا ۲۵ سال است. آنها مقابل تیم توانمند سپاهان بازی را ۳ بر ۲ واگذار کردند و توانستند یک امتیاز از آنها بگیرند.
رفیعیان تاکید کرد: بازیکنان ما روز گذشته مقابل سایپا هم که یکی دیگر از تیم های مدعی لیگ به حساب می آید در یک بازی و چهار ست ، توانست یک ست رو به نفع خود و سه ست دیگر را با امتیاز نزدیک واگذار کند که با این نتیجه نشان دادند هیچ چیزی از این تیم های قدرتمند کم ندارند و این تیم در سال های آینده ایران حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و می تواند استاندارد ها را تغییر دهد.
مدیرعامل باشگاه مهرسان گفت: بازیکنان والیبال ما دیروز انقدر خوش درخشیدند که همه لذت بردند و مطمئن باشید اگر کمی تجربه بیشتری می داشتند برنده بازی می شدند.

همچنین ببینید

کریسمس خانوادگی گیورگی گولسیانی بازیکن پرسپولیس

ستاره پرسپولیس تصویری از جشن کریسمس خود منتشر کرد.گولسیانی ابتدای فصل گذشته به پرسپولیس پیوست و از آن زمان یکی مهره‌های کلیدی این تیم بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *