بارسلونا حال مهاجم برزیلی را گرفت

بارسلونا تمایل داشت برای جذب ساوینیو در تابستان اقدام کند و البته بی‌میل به انتقال قرضی او در زمستان هم نبود ولی درخواست مالی خیرونا باعث انصراف بارسا شد.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از ستاره‌های این فصل خیرونا ساوینیو است. مهاجم برزیلی تروا فرانسه که قرضی برای خیرونا بازی می‌کند. هر دو باشگاه نیز تحت مالکیت سیتی گروپ قرار دارند که البته مالک اصلی باشگاه منچسترسیتی نیز محسوب می‌شود.
ساوینیو در این فصل توانسته در 14 بازی پنج گل بزند و چهار پاس گل نیز بدهد تا نقش مهمی در صدرنشینی این تیم کوچک در لالیگا داشته باشد. درخشش او به‌قدری بوده که توجه ژاوی را نیز جلب کرده تا جایی که طبق ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا از مدیران خیرونا در مورد نحوه انتقال این بازیکن در زمستان یا تابستان پرس‌وجو کرده بود که با پاسخی ناامیدکننده روبه‌رو شد.
طبق این گزارش، سیتی گروپ در واقع ساوینیو را در آینده برای منچسترسیتی مدنظر دارد و رقم بالایی برای انتقال او درخواست کرد که باعث شد بارسلونا خیلی زود عقب‌نشینی کند. موندو نوشته است که ساوینیو بارسا را به سیتی ترجیح می‌دهد و دوست داشت بارسا برای او اصرار بیشتری به خرج دهد اما باشگاه کاتالان خیلی زود عقب نشست که باعث ناراحتی او شد.
پدیده برزیلی تا پایان فصل فرصت درخشش بیشتر را خواهد داشت و می‌تواند ثابت کند ارزش هزینه بالا را دارد، هرچند می‌داند که سیتی گروپ برای فروش یا انتقال قرضی او به باشگاهی غیر از سیتی ساده نخواهد گرفت.

همچنین ببینید

خبر خوش برای والیبال ایران

ایران بعد از ۱۵ باخت پیاپی در لیگ ملت‌ها در آزمونی دشوار برابر آمریکا قرار خواهد گرفت و نکته حائز اهمیت برای ایران این است که خیال ملی‌پوشان برای ماندن در لیگ ملت ها فعلا راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *