شهردار منطقه 19 تهران گفت:  تابلوهای ترافیکی فرسوده در پایانه های تاکسیرانی منطقه ۱۹، در راستای زیبایی بصری، راهنمایی و اطلاع رسانی مسیر ها تعویض و نونوار شدند.

تابلو پایانه های تاکسیرانی منطقه ۱۹ بهسازی شد

شهردار منطقه 19 تهران گفت:  تابلوهای ترافیکی فرسوده در پایانه های تاکسیرانی منطقه ۱۹، در راستای زیبایی بصری، راهنمایی و اطلاع رسانی مسیر ها تعویض و نونوار شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا،  تورج فرهادی شهردار منطقه 19 تهران  با اشاره به تجهیز ایستگاه های تاکسی به تابلوهای جدید در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان اظهار کرد: جمع آوری تابلوهای فرسوده ایستگاه ها و بروز رسانی آنها با تعویض ۲۵ تابلو فرسوده در پایانه های تاکسیرانی شهید سروری ، شاهد، خانی آبادنو، خیابان بخشایش و میدان مرکزی میوه و تره بار انجام شد.
ضمن اینکه در گام بعدی نیز عملیات به روز رسانی تابلوی ایستگاه های اتوبوس منطقه آغاز خواهد شد.
به گفته این مسئول رفع نواقص احتمالی پایانه های تاکسیرانی به صورت مستمر در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه قرار دارد تا شهروندان بتوانند با خیال آسوده در این مکان ها حضور داشته و به مقصد خود برسند.
شهردار منطقه بیان کرد: ایستگاه تاکسیرانی شهید سروری به نازی آباد، نواب، ثامن الحجج، میدان بهمن، انقلاب، ایستگاه شاهد به شهر جدید پرند، دانشگاه یادگار امام (ره) ، شهرک واوان، شهرک قائمیه، مسکن مهر، رباط کریم، حسن آباد، سر نوری و شهرک مهدیه، ایستگاه دانشگاه به مترو علی آباد،ایستگاه شهرک احمدیه به خیابان طالقانی، ایستگاه مترو شریعتی به خیابان های مهران و شهید صمدی، ایستگاه مترو آزادگان به دولتخواه ، پرند، اسلامشهر و صالحیه، ایستگاه میدان مرکزی میوه و تره بار به قرچک و ایستگاه های خانی آباد، شکوفه، میدان ثارالله و شهرک رسالت به میدان محمدیه روزانه با جا به جایی مسافران به شهروندان خدمت رسانی می کنند.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

جزئیات بخشنامه مزد ۱۴۰۳ منتشر شد

مطابق موارد بیان شده در بخشنامه مزد ۱۴۰۳,این مصوبه قابلیت اجرا از ابتدای سال جاری را دارد و مبنای محاسبه کارگران مشمول قانون کار(اعم از قرارداد دایم یا موقت) می بایست این مصوبه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *