نواک جوکوویچ انتظارات خود برای فینال پیش‌ رو با سینر در تورنمنت نهایی ATP را به اشتراک گذاشت.

جوکوویچ: شاید سینر بهترین تنیس عمرش را برابر من به نمایش بگذارد/ آلکاراس، نادال نیست!

نواک جوکوویچ انتظارات خود برای فینال پیش‌ رو با سینر در تورنمنت نهایی ATP را به اشتراک گذاشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نواک جوکوویچ تنیسور شماره یک جهان درباره رویارویی‌اش با یانیک سینر ایتالیایی در فینال تورنمنت نهایی ATP در تورین ایتالیا که امشب برگزار می‌شود، گفت: سینر تنیس فوق‌العاده‌ای بازی می‌کند و ممکن است بهترین بازی دورانش را برابر من به نمایش بگذارد. این بار من و سینر قرار است در فینال برابر هم قرار بگیرم که متفاوت‌تر از مرحله گروهی است. من قبلاً بارها در این موقعیت قرار گرفته‌ام. من از احساس و نحوه بازی‌ام راضی هستم و امیدوارم بتوانم بازی خوبی را نشان دهم.
برتری قاطع جوکوویچ برابر آلکاراس
نواک جوکوویچ که توانست با شکست کارلوس آلکاراس تنیسور شماره 2 جهان راهی فینال شود، درباره این تنیسور اسپانیایی و مقایسه‌اش با رافائل نادال اظهار داشت: نمی‌دانم. این‌ها بازیکنان متفاوتی هستند؛ هر چند از نظر احساسی که آلکاراس در زمین ایجاد می‌کند شباهت‌هایی با نادال دارد اما او بازیکنی کاملا متفاوت از نادال است. او یکی از کامل‌ترین بازیکنانی است که در دوران حرفه ای‌ام با آنها روبرو شده‌ام.
این تنیسور صربستانی خاظرنشان کرد: موفقیت آلکاراس بسیار چشمگیر است و او چندین سال است که به طور مداوم خوب بازی می‌کند. آلکاراس جوان‌ترین شماره یک جهان است که ما تا به حال داشته‌ایم. روشن است که آلکاراس در سال‌های آینده حرفه‌ای درخشان و پر از موفقیت خواهد داشت. او هنوز خیلی جوان است. اما بله، کارلوس واقعاً بهترین‌ها را در من به نمایش می‌گذارد. او باعث می‌شود تا من برای مسابقه به بهترین شکل ممکن آماده شوم. این جایی است که احتمالاً آن را با آمادگی‌ که در بازی‌هایی برابر نادال یا فدرر داشتم، مقایسه می‌کنم، جایی که باید هر بار در اوج خود بودم تا آنها را شکست دهم.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

خبر خوش برای والیبال ایران

ایران بعد از ۱۵ باخت پیاپی در لیگ ملت‌ها در آزمونی دشوار برابر آمریکا قرار خواهد گرفت و نکته حائز اهمیت برای ایران این است که خیال ملی‌پوشان برای ماندن در لیگ ملت ها فعلا راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *