خبر بد برای باشگاه های اروپایی؛ 65 تا 75 بازی در انتظار هر بازیکن از فصل آینده!

فشردگی بیش تر بازی ها از فصل 25-2024 آمار مصدومیت های بازیکنان را قطعاً افزایش خواهد داد

با توجه به فرمت جدید لیگ قهرمانان اروپا، از فصل آینده 65 تا 75 بازی در انتظار هر بازیکن خواهد بود.
طرفداری | یکی از مشکلاتی که تیم های مختلف اروپایی با آن دست و پنجه نرم می کنند، مصدومیت های بازیکنان به دلیل فشردگی تقویم لیگ ها و تعداد بازی های زیادی است که به آن ها تحمیل می شود. بازیکنان ملی پوش بلافاصله پس از بازی های باشگاهی به اردوی تیم ملی کشورشان می پیوندند و با اتمام مسابقات فیفا دی نیز سریعاً به رقابت های باشگاهی بازمی گردند. در همین فیفا دی جاری، به مصدومین تیم های مطرحی چون منچسترسیتی و رئال مادرید اضافه شده و حتی سال 2023 برای برخی از آن ها به پایان رسیده است. حال خبر بد برای باشگاه های اروپایی این است که اوضاع از فصل آینده وخیم تر نیز خواهد شد.
طبق گزارش اتلتیک، پس از رونمایی یوفا از فرمت جدید لیگ قهرمانان اروپا که از فصل 25-2024 اجرا می شود، 65 تا 75 بازی با احتساب بازی های ملی در انتظار هر بازیکن خواهد بود. در فرمت جدید لیگ قهرمانان (و هم چنین لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا) که در آن تعداد تیم ها از 32 به 36 ارتقاء یافته، هر تیم در کم ترین حالت 8 بازی در این رقابت ها انجام می دهد. با توجه به افزایش تعداد بازی های هر بازیکن از فصل آینده، احتمالاً شاهد افزایش قابل توجه آمار مصدومیت ها نیز باشیم.
بیش تر بخوانید:

همچنین ببینید

پاسخ منفی ۸ بازیکن به پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس حاضر به تمدید قرارداد خود قبل از پایان فصل جاری نشدند و قصد دارند ابتدا تکلیف مطالبات خود را مشخص کنند و پس از آگاهی در وضعیت نقل و انتقالات قدم بعدی را بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *