«زخمه‌ پاییز» را در این روزهای پاییزی بشنوید

کنسرت «زخمه پاییز» با نوازندگی و نغمه‌پردازی امیرحسین حقیقی و با حضور افشین هنرور به عنوان نوازنده تنبک در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایسنا، «زخمه پاییز» مرکب نوازی در دایره‌ی مایه‌های مختلف موسیقی ایرانی است که از باور و درک و شهود فردی نوازنده نسبت به فراز و فرودهای اجتماعی که در آن زندگی می‌کند، نشأت گرفته است.
«زخمه پاییز» اجرایی است که در آن، نغمه‌ها در فضایی سیال شکل می‌گیرند؛ با فراز و فرودهای گاه آنی و گاه آرام همانند فصل پاییز که رنگ به رنگ شدن‌هایش هر بیننده را همراه خود می‌کند.
امیرحسین حقیقی متولد ۱۳۶۶ و دانش آموخته‌ی رشته موسیقی از دانشگاه هنر تهران نوازنده، آهنگساز و مدرس موسیقی است.
او از برگزیدگان هشتمین جشنواره موسیقی جوان بوده و تاکنون کنسرت‌های تکنوازی متعددی را در شهرهای مختلف ایران به صحنه برده است. او همچنین سرپرستی و آهنگسازی گروه‌های «مهر» و «نوبانگ» را بر عهده داشته و در سال‌های اخیر چندین قطعه با کلام و بی کلام را آهنگسازی و منتشر کرده است.
افشین هنرور متولد سال ۱۳۶۷ در شیراز و از شاگردان نوید افقه است. نوازندگی در آلبوم‌های «بر چشمه خورشید» با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی کیوان کیانیان و آلبوم «حسرت بلبل» با صدای کاظم لشکری در کارنامه او دیده می‌شود. افشین هنرور تا کنون اجرای کنسرت‌های متعددی در شهرهای مختلف ایران در همکاری با گروه‌های «شکیبا»، «سرو»، «ناسوت»، «دلشدگان»، «اشاره»، «صبا»، «بالوشان» و «مآذون» داشته است.
کنسرت «نغمه پاییز» دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ از ساعت ۲۰ در تالار رودکی برگزار می‌شود.

همچنین ببینید

تنها ایران و این کشور در جهان جمعه‌‌ها تعطیل هستند

ایران و افغانستان فعلی، تنها کشورهای جهان هستند که جمعه تنها تعطیلی هفتگی آنها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *