سرمربی معروف از فرمان ماشین سنگین خسته شد!

سرمربی مطرح و قدیمی فوتبال ایران که چند سالی از این عرصه دور بود، علاقه‌مند است دوباره به نیمکت مربیگری برگردد.

به گزارش “ورزش سه”، دنیای مربیگری حس و حال عجیبی دارد و وقتی درگیر آن شوید، خیلی سخت می‌توانید از آن دل بکنید. محمد احمدزاده سرمربی سابق فوتبال ایران که سال ها روی نیمکت ملوان او را دیدیم و بعدها در تیم های مختلف لیگ برتر فوتبال ایران کار کرد، چند سالی است از این عرصه دور شده است.
احمدزاده که سابقه کار کردن در خارج از کشور و هدایت برخی تیم‌ها در لیگ عراق را دارد، طی سال های گذشته تصاویرش را پشت فرمان ماشین سنگین مشاهده کردیم و او از علاقه‌اش به رانندگی سخت در جاده‌ها پرده برداشته بود.
او به عنوان یکی از مهم ترین مربیان تیم های شهرستانی در فوتبال ایران حالا علاقه‌مند است که دوباره به فضای مربیگری برگردد و به نظر می‌رسد با تصمیم جدید احمئزاده به زودی او را روی نیمکت یکی از تیم های فوتبال ایران ببینیم.
این مربی 62 ساله در مصاحبه اخیر خود در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهادی برای بازگشت به فوتبال داشته، گفت: «چند پیشنهاد در سطح استان گیلان داشتم که با مدیران این باشگاه‌ها صحبت کردم. کار کردن در فوتبال گیلان خیلی سخت است. گیلان استانی صنعتی محسوب نمی‌شود و باشگاه‌های استان شرایط مالی خوبی ندارند.»
گفتنی است؛ احمدزاده در فوتبال ایران در زمره سرمربیانی شناخته می‌شود که سبک و سیاق خاصی داشت و در عرصه فوتبال پایه و همچنین لیگ برتر با تیم های مختلف شرایط خوبی را تجربه کرد. بی شک بازگشت او به فضای فوتبال می‌تواند اتفاقات جالبی را رقم بزند.

همچنین ببینید

گفته‌های علیرضا دبیر دردسرساز شد

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران، این روزها بار دیگر به صدر اخبار برگشته و مطابق با موارد اخیر، نه از باب مثبت‌ بلکه برای دفعه چندم، از در منفی وارد گود شده تا به طرز خبرسازی برای خودش مقبولیت بخرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *