غافلگیری 30 سارق خشن موبایل قاپ و زورگیر در تهران + فیلم و جزییات

حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۳۰ موبایل قاپ و کشف ۲۰۵ تلفن همراه مسروقه خبر داد و شیوه سرقت این سارقان را تشریح کرد.

به گزارش رکنا: سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ صبح امروز در جریان طرح دستگیری 30 سارق و مالخر گوشی قاپ و زورگیر بیان داشت: در اجرای اینطرح که هدر عرض یک هفته اجرا شد تعدادی از سارقان و مالخران در زمینه گوشی‌قاپی در تهران بزرگ اقدام می کردند بازداشت و ماحصل این طرح دستگیری 30 سارق و کشف 205 گوشی تلفن همراه بوده است.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: 10 نفر از افرادی که در این طرح دستگیر شدند از مالخران گوشی‌های مسروقه بودند که از این افراد تعداد بالایی تلفن همراه سرقتی کشف شده است و این افراد تاکنون 100 شاکی دارند.
رسردار گودرزی اظهار کرد: با همکاری خوبی که دستگاه قضا و پلیس دارد افرادی که تعدد جرم و تکرار جرم خاصی را داشته‌اند برایشان احکام سنگین صادر می شود تا این افراد تنبیه شوند.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ به تشریح شیوه و شگرد سرقت این سارقان پرداخت و گفت: اغلب این افراد در اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها هنگامی که ترافیک ایجاد می‌شد خودرویی که شیشه آن پایین بود شناسایی می‌کردند و اقدام به سرقت تلفن همراه راننده و یا سرنشین آن خودرو را می‌کردند، اغلب این سارقان در اتوبان های همت و امام علی و شرق تهران دست به سرقت می زدند.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه برخی از سارقان در پیاده‌روها با چاقو افراد را تهدید می‌کردند تا تلفن همراه آنها را به سرقت ببرند، گفت: طرح برخورد با مالخران هر هفته اجرا می‌شود.
سردار گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه نسبت به برخورد با سارقین و مالخرانی که در مرزهای کشور اقدام به خرید، فروش و خروج گوشی های سرقتی از طریق مرزهای شرقی کشور می کنند افزود: با هماهنگی هایی که با دستگاه قضایی صورت گرفته تا با کمک مرزبانی کشور این افراد شناسایی اموال از آنها استرداد و پس از تحمل مجازات به کشور خودشان بازگردانده می شوند.

همچنین ببینید

مصاحبه با علی شیخ زاده مشاور، مدرس و سخنران حرفه‌ای اصول مدیریت و بازاریابی

مصاحبه با علی شیخ زاده مشاور، مدرس و سخنران حرفه‌ای اصول مدیریت و بازاریابی باعث …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *