قتل مرد تهرانی در نقشه زن خیانتکار و دخترش + جزییات

حوادث رکنا: مادر و دختری که متهم هستند با همدستی یک مرد جوان پدرخانواده را به قتل رسانده اند در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.

به گزارش رکنا، پاییز سال گذشته زنی  با مأموران تماس گرفت و عنوان کرد همسرش ناپدید شده است.
در حالی که تحقیقات پلیسی آغاز شده بود ردپای یک مرد غریبه و ارتباطش با زن جوان در این ماجرا شناسایی شد. پس از بازداشت زن جوان وی  گفت: شوهرم من و دخترم را خیلی اذیت می‌کرد  تا اینکه من با مردی به نام مهیار آشنا شدم و با طرح نقشه ای که با دخترم ناهید کشیده بودیم به شوهرم قرص دادیم و وقتی خوابش برد مهیار به خانه آمد و او را داخل خودرواش انداخت و برد و دیگر خبری ازاو نداریم.
با این اظهارات مهیار بازداشت شد و  ضمن اعتراف به قتل گفت: بعد از اینکه با همسر مقتول آشنا شدم او مدعی شد که شوهرش اذیتش می کند و دیگر از دستش خسته شده و از من خواست تا او را از بین ببرم. روز حادثه هم وقتی او را بی هوش کردند من او را به بیابان بردم و کشتم و جسدش را در همان جا انداختم و به تهران برگشتم.
با تکمیل تحقیقات برای زن جوان و دخترش به اتهام معاونت در قتل و برای مهیار به اتهام مباشرت در قتل کیفرخواست صادر شد و پرونده برای رسیدگی به شعبه 13 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
در ابتدای این جلسه اولیای دم برای متهمان تقاضای اشد مجازات کردند.
پس از آن متهمان از خود دفاع کردند و با پایان جلسه دادگاه قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

همچنین ببینید

آخرین وضعیت تعطیلی‌ها بعد از عزای عمومی

اکوایران: خزعلی گفت در ابتدا در هیأت دولت مطرح شد که تعطیلاتی داشته باشیم، اما آقای مخبر تاکید کردند که به هیچ عنوان در دولت تعطیلی نخواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *