مزایای افزایش سهم انرژی هسته‌ای در سبد انرژی کشور/ نیروگاه اتمی در هیچ فصلی از سال، افتِ توان ندارد

رئیس سازمان انرژی اتمی در خصوص مزایای افزایش سهم انرژی هسته‌ای در سبد انرژی کشور گفت: نیروگاه اتمی در هیچ فصلی از سال افت توان ندارد و شرایط محیطی روی آن تاثیر ندارد، پیوسته با همان توان تولید می‌کند و شبکه برق کشور را پایدار نگه می‌دارد.

محمد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره تفزایش سهم انرژی اتمی در سبد انرژی کشور گفت: ما در حال حاضر در نیروگاه بوشهر هزار مگاوات برق تولید می‌کنیم و نیروگاه ما هزارمگاواتی است البته نیروگاه‌های دیگری هم داریم.
رئیس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: امروز به سمت تولید ۲۰ هزار مگاوات برق می‌رویم که برنامه ما است و ساختارسازی و ظرفیت‌سازی کرده‌ایم، کارهایش آغاز شده و آنها را دنبال خواهیم کرد.
وی در خصوص مزایای افزایش سهم انرژی هسته‌ای در سبد انرژی کشور بیان کرد: صد درصد تاثیرگذار است، در اینصورت انرژی پاک و پایدار خواهیم داشت. نیروگاه اتمی در هیچ فصلی از سال افت توان ندارد و شرایط محیطی روی آن تاثیر ندارد، پیوسته با همان توان تولید می‌کند و شبکه برق کشور را پایدار نگه می‌دارد.

همچنین ببینید

رئیس حوزه علمیه در دیدار با انسیه خزعلی: در عرصه زن و خانواده می‌شود تفاهم‌نامه‌ای را منعقد کرد

مدیر حوزه‌های علمیه از اجرای طرح تحول حوزه و انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه‌های مختلف به‌منظور افزایش اثرگذاری حوزه‌های علمیه در کشور خبرداد و گفت: در عرصه زن و خانواده می‌توان طی یک برنامه مشترک در محورهای مختلف تفاهم‌نامه‌ای را با معاونت زن و خانواده ریاست جمهوری منعقد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *