معرفی مدیر سابق سپاهان در پست حاشیه‌ساز (عکس)

مراسم معارفه مهدی سلیمی مدیر جدید آکادمی فوتبال باشگاه سپاهان صبح امروز برگزار شد.

به گزارش “ورزش‌سه”، پس از شکست سپاهان مقابل ملوان بندرانزلی بصیریان مدیریت وقت آکادمی باشگاه سپاهان پستی علیه 3 بازیکن تیم منتشر کرد، که درنهایت در کنار یک سری از مسائل دیگر منجر به کنار رفتن او از پستی شد که نزدیک به یک دهه آن را در اختیار داشت.
با کنار رفتن بصیریان مدیریت باشگاه سپاهان تصمیم به انتخاب مهدی سلیمی برای مدیریت آکادمی گرفت و در ادامه با توجه به مشغله‌های کاری سلیمی بحث درباره بازگشت رضا فتاحی به وجود آمد و این اتفاق دو شب پیش نهایی شد.
در همین راستا صبح امروز هم مراسم معارفه مهدی سلیمی در کمپ باغ فردوس با حضور پیشکسوتان باشگاه سپاهان برگزار شد و این چهره دانشگاهی از امروز به صورت رسمی مسئولیت جدید و خطیر خود را آغاز کرد.
آکادمی سپاهان مورد توجه‌ترین یا یکی از مورد توجه‌ترین آکادمی‌های فوتبال در کشور است و باید دید مهدی سلیمی در پست جدید خود برای بهبود شرایط چه عملکردی خواهد داشت. گفتنی است طی سال‌های اخیر چندین و چند بازیکن سپاهان در رده‌های مختلف باشگاهی و ملی درخشیده‌اند و همین کار را برای مدیر جدید آکامی سپاهان و بهبود روند قبلی سخت‌تر هم می‌کند.

همچنین ببینید

خبر خوش برای والیبال ایران

ایران بعد از ۱۵ باخت پیاپی در لیگ ملت‌ها در آزمونی دشوار برابر آمریکا قرار خواهد گرفت و نکته حائز اهمیت برای ایران این است که خیال ملی‌پوشان برای ماندن در لیگ ملت ها فعلا راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *