واکنش کاپیتان یونایتد به احتمال انتقال به عربستان

برونو فرناندز، کاپیتان منچستریونایتد، اعلام کرد توجهی به شایعات پیرامون انتقال به عربستان سعودی ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، برونو فرناندز، کاپیتان منچستریونایتد، یکی از جدیدترین بازیکنانی است که با انتقال سودآور به خاورمیانه مرتبط شده است. فرناندز تایید کرد که این پیشنهاد را نمی‌پذیرد.
لیگ حرفه‌ای عربستان به دنبال جذب بهترین بازیکنان در فوتبال جهان است و کاپیتان یونایتد یکی از ستاره‌هایی است که با انتقال به این لیگ مرتبط شده است.
در اوایل ماه جاری، یک رسانه سعودی گزارش داد که یک باشگاه عربستانی در حال مذاکره با مدیربرنامه فرناندز است تا او را برای انتقالی بزرگ متقاعد کند.
این شایعات یک‌بار دیگر در طول فیفادی فعلی مطرح شد و رسانه‌های پرتغالی از فرناندز در مورد احتمال انتقال او به عربستان سعودی سوال کردند.
فرناندز در مصاحبه با اسپورت تی وی پرتغال گفت: “من روی تیم ملی و یونایتد متمرکزم. در جایی که هستم، خوشحالم. در تیم ملی روزهای بسیار خوبی داشتیم، در منچستریونایتد اما آن‌طور که می‌خواستیم شروع نکردیم. من به شایعات توجه نمی‌کنم. من به آن‌ها واکنشی نشان نمی‌دهم. امروزه انتشار شایعات در مطبوعات بسیار آسان است. ترجیح می‌دهم روی اهدافم تمرکز کنم.”

همچنین ببینید

خبر خوش برای والیبال ایران

ایران بعد از ۱۵ باخت پیاپی در لیگ ملت‌ها در آزمونی دشوار برابر آمریکا قرار خواهد گرفت و نکته حائز اهمیت برای ایران این است که خیال ملی‌پوشان برای ماندن در لیگ ملت ها فعلا راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *