بخش مهمی از شبکه مافیای داروی منافقین در کشور پادشاهی سوئد فعال بوده و اعضای آن را پزشکانی شکل داده‌اند که سابقه عضویت در این گروهک و حضور در عملیات‌های تروریستی منافقین را در پرونده دارند.

پادشاهی سوئد؛ مرکز مافیای پزشکی و قاچاق داروی منافقین/ اسامی قاچاقچیان دارو برای منافقین

بخش مهمی از شبکه مافیای داروی منافقین در کشور پادشاهی سوئد فعال بوده و اعضای آن را پزشکانی شکل داده‌اند که سابقه عضویت در این گروهک و حضور در عملیات‌های تروریستی منافقین را در پرونده دارند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، بعد از افشای جزئیاتی از اسامی شرکت‌ها، انجمن‌های پوششی منافقین و مسئولان آن در کشور کانادا توسط رسانه‌های داخلی،  خبرگزاری تسنیم به اطلاعاتی از شبکه بزرگ مافیای منافقین دست پیدا کرده که نشان می‌دهد بخشی از این شبکه متمرکز بر قاچاق دارو و اقلام بهداشتی است.
گزارش تسنیم از وضعیت وخیم سالمندان در اردوگاه اشرف3/ اوضاع از کنترل کادرهای منافقین خارج شده است
وظیفه این شبکه بیشتر در حوزه مالی و پشتیبانی از گروهک منافقین بوده و به صورت تخصصی در زمینه تهیه اقلام و مایحتاج آنها خصوصا بخش پزشکی فعال هستند. به عنوان مثال بر اساس این اطلاعات، این شبکه برخی اقلام و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مقر منافقین در آلبانی، همچون اتانول، قرص ژلوفن، تعدادی دستگاه اُکسیمتر (تست اکسیژن خون)، ونتیلاتور، روپوش و ملحفه مخصوص بیماری‌های عفونی و… همچنین اقلام بهداشتی مربوط به کرونا مانند ماسک و داروهای تخصصی را که در آلبانی کمیاب بود، به صورت قاچاق به این کشور وارد کرده و به مقر اشرف 3 انتقال دادند.
یکی از شگردهای تامین این داروها بدین‌گونه بوده که پزشکان مورد اشاره در شاخه‌های مختلف پزشکی مانند روانپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و جراحی و… فعالیت می‌کنند و در این میان با نسخه‌نویسی جعلی برای عناصر گروهک، بخشی از این نیازهای دارویی را تامین می‌کنند.
اما در اطلاعاتی که خبرگزاری تسنیم به آن دست پیدا کرده، هویت برخی از عناصر این شبکه مافیای دارویی متعلق به منافقین در کشور پادشاهی سوئد که با سرویس امنیتی سوئد هم مرتبط هستند، به‌دست آمده که به شرح ذیل است:
1- حنیفه خیری: ساکن شهر مالمو_ سوئد
2- آمنه معاونی فرزند محسن و فاطمه متولد 29/12/1338 تهران با نام مستعار: اعظم معماری، ساکن شهر استکهلم سوئد، مسئول انجمن جامعه زنان ایرانی_ استکهلم
3- سینا دشتی فرزند محمد مهدی- به شماره شناسنامه ی 982- متولد 28/06/1342 شیراز. سینا دشتی متخصص بیماری‌های عفونی و ساکن شهر یوتویوری سوئد است که در دوران کرونا بخش مهمی از قاچاق دارو به آلبانی را برعهده داشته است.
4- فرزانه دشتی دندانپزشک ساکن سوئد که با همسرش سیامک صفری به عنوان بخشی از شبکه مافیای منافقین در سوئد (گروه دشتی) فعالیت دارند.
5- فیروزه دشتی، عضو انجمن‌های متخصصین ایرانی در نروژ و همسرش بهروز امید (دندانپزشک)
6- سید علی هاشمی فرزند سید محمد متولد 1332 در دامغان با نام مستعار دکتر علی یا علی دامغانی که با خانواده خود هم به صورت تلفنی در ارتباط است. وی دارای دو دختر بوده که زیر مجموعه به عنوان نیرو فعال می‌باشند. علی دامغانی از پزشکان مورد اعتماد گروهک تروریستی منافقین است و امور پزشکی و درمانی منافقین در کشور سوئد و سایر کشورهای اروپایی را پیگیری کرده و به مقرهای گروهک در اروپا تردد دارد.
نکته دیگر درخصوص هاشمی اینکه او به همراه همسرش راضیه طلوع شریفی ( پزشک و با نام مستعار محبوبه ) ، یکی از خواهرانش بنام فاطمه هاشمی و همسر خواهرش در عملیات مرصاد شرکت داشته‌اند که همگی جز علی دامغانی به هلاکت می‌رسند و بعد از این واقعه با خواهرش زنش بنام مهری طلوع شریفی ازدواج می‌کند. او از همسر اول خود فرزندی به نام محمدرضا دارد.
بر اساس این اطلاعات همچنین علی دامغانی خواهری با نام زهرا دارد که به سوئد تردد داشته و خواهر دیگر وی با نام راضیه در اوایل انقلاب سابقه هواداری از منافقین و بازداشت در پرونده خود دارد. راضیه پس از ازدواج به طور قانونی از کشور خارج و در سوئد ساکن می‌شود و در سال‌های اخیر هم به داخل کشور تردد کرده است.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

جلسه اضطراری پارلمان رژیم اسرائیل درباره خطر جنگ با ایران

جناح اپوزیسیون رژیم اسرائیل خواستار جلسه اضطراری کنست (پارلمان) برای بررسی خطر جنگ با ایران شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *