چمن ورزشگاه خاطره‌ساز ایران در آستانه نابودی

ترافیک موجود برای برگزاری تمرینات و مسابقات سه تیم در اهواز نگرانی های زیادی را بابت چمن ورزشگاه غدیر ایجاد کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از مشکلاتی که تیم های خوزستانی دارند، مربوط به کمبود زمین های مناسب برای برگزاری مسابقات و تمرینات است.
ورزشگاه غدیر اهواز که در گذشته میزبان بازی های خانگی فولاد و استقلال خوزستان بود و حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز این دو تیم بازی های خود را در این ورزشگاه برگزار می‌کردند، حالا بعد از مدتی بلااستفاده بودن چند سالی است دوباره شرایط مناسبی پیدا کرده است. حالا اما اتفاقاتی افتاده که می‌تواند منجر به از بین رفتن چمن این ورزشگاه شود.
از ابتدای فصل جاری فوتبال ایران تیم های استقلال خوزستان در لیگ برتر و استقلال ملاثانی در لیگ دسته اول بازی های خود را در ورزشگاه غدیر برگزار کردند. همچنین تیم امید استقلال خوزستان هم در این زمین بازی های خود را برگزار می‌کند.
در چنین شرایطی نبود زمین تمرین مناسب برای شاگردان سیروس پورموسوی در لیگ برتر هم سبب شده تا استقلال خوزستان تمرینات خود را به زمین شماره یک ورزشگاه غدیر ببرد.
با بررسی همه این شرایط نگرانی هایی بابت ازبین رفتن چمن ورزشگاه غدیر وجود دارد. این ورزشگاه در اکثر روزها میزبان تمرینات یا مسابقات رسمی است و همین امر با توجه به رسیدن فصل سرما می تواند آسیبی جدی به چمن آن بزند.
سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان هم در این خصوص گلایه و اعلام کرده است: «ابتدای فصل از مسئولان استانی خواستیم زمینی به ما بدهند تا خودمان هزینه‌اش را بدهیم که کسی با ما همکاری نکرد. الان زمین تمرین نداریم و در زمین مسابقه خودمان یعنی ورزشگاه غدیر اهواز تمرین می‌کنیم. در فصل پاییز و با آغاز بارندگی‌ها، شرایط تمرینی ما بدتر می‌شود و اگر بارش داشته باشیم، مجبور می‌شویم تمرین را تعطیل کنیم.»
وی افزود: «بازی استقلال ملاثانی در اوج بارش چهار ساعته باران برگزار شد و مجبور شدیم چند روز به زمین تمرین استراحت بدهیم.»گفتنی است؛ استقلال خوزستان در روز پنجشنبه 2 آذرماه در ورزشگاه غدیر اهواز میزبان سپاهان اصفهان است.

همچنین ببینید

گفته‌های علیرضا دبیر دردسرساز شد

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران، این روزها بار دیگر به صدر اخبار برگشته و مطابق با موارد اخیر، نه از باب مثبت‌ بلکه برای دفعه چندم، از در منفی وارد گود شده تا به طرز خبرسازی برای خودش مقبولیت بخرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *